Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ápr.5-re nem várom. Mik ezek...

Grófházy kérdése:

Ápr.5-re nem várom. Mik ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Vasárnap pozitív lett az ovu tesztem+nyúlós nyák is volt.

szomat,hétfőn és kedden voltunk együtt.

Ha hitelen mozdulok,vagy rosszul fekszem,akkor néha belenyilaló érzést érzek a bal petefészkem körül.

Folyásom semmilyen sincs.


2009. márc. 26. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
peteérés nem?
2009. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem peteérés.

Mielőtt a + ovu teszt "készült" (vasárnap!!)előtte napokig fájt.

viszont tegnap és ma csak időnként

2009. márc. 26. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
ciszta? felfázás?
2009. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most kezdődne a beágyazódás? Mert ugye a megtermékenyített petesejtnek 3 nap kell, hogy leérjen a méhbe és 1-2 nap múlva kezd beágyazódni és a fogamzás utáni 7-10 napon ássa be magát. Most Te valahol itt járhatsz időben.

De abban bizonytalan vagyok, hogy ilyenkor a petefészek tájékán lenne-e a szúrkálás. Mikor várandós voltam, az elején én ezeket a szurkákat a méhemben éreztem. Így ezt az érzést nem tudom hova tenni.

Azért remélem tudtam segíteni.

2009. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kedves uccsó!

Ha hétfőn telibe talált,akkor ma a 4.napon vagyok.

Nem kifejezetten a petefészkem fáj,hanem inkább az alhasamat mondanám.De az sem egész nap.néha beleszúr,de csak tompán.

Neked volt valami folyásod?Ezzal kapcs.már több tapasztalatot is leírtak.Volt egy vetélésem októberben,de már nem emléxem milyen volt a nemvárt mensiis eltelt idő.

Én tök száraz vagyok.

2009. márc. 26. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Szegényem, képzeld nekem is októberben volt a vetélésem, 31-én műtöttek. :-(

Nekem a pé utáni napokban alig volt folyásom, aztán elkezdett nagy mennyiségben, sűrű, fehér folyásom lenni. Ez a baba elvesztéséig tartott.

De valaki pedig pont az ellenkezője!

Nem baj, ha nem emlékszel akkor milyen volt, én is csak azért emlékszem, mert teljesen letörtem a nagy folyás láttán, hogy biztos elcsúszott a ciklusom, a férjem meg nincs itthon, elutazott és tuti most van pém, ugrott ez a hónap is. Aztán kiderült a baba miatt volt folyásom.

Inkább azt nézd, hogy máskor ilyenkor szokott-e lenni. De az sem biztos, hogy már meg kellene jelennie, hiszen még csak most kezdődik a beágyazódás.

2009. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!