Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kell lenni a nem várt előtt...

Kell lenni a nem várt előtt fehér folyásnak ha teherbeesett valaki? Vagy szárazság a jó? És ha csak esténként fáj az egyik oldali petefészkem, vagy az alhasam az jelenthet jót? Egész nap tünetmentes vagyok. Pár nap van a mensiig.

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Inkább a szárazság jellemző.Jó jel a tünetmentesség.
2009. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
A nem várt előtt minden tünet megítélése két esélyes. Nincs igazán olyan tünet ami biztosan terhességet jelent.
2009. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemvárt előtt sűrű fehér folyásom volt, olyan mint peteéréskor szokott. És pozitív lett a tesztem:)
2009. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

13:16-os, ezek a válaszaid már a könyökünkön jönnek ki. Jobbat nem tudsz írni? Mondjuk saját tapasztalat stb.? Ha nem akkor inkább halgass!!!!! Mert már nagyon idegesítő vagy!

Köszönjük!

2009. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
2009. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Miért kellene ,hogyhalgasson.Igaza van.

van akinek folya´sa van,mint nekem is volt,van akinek nincsen semmi.

van akinek a hasa szurkál mint ha megjönne-nekem úgy volt,van akinek tényleg emmi különös nincsen egyszerüen kimarad...

2009. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Azért kéne, hogy hallgasson, mert, ha nem vetted volna észre, minden kérdésre, amihez hozzá szól kb. ezt írj, vagy belinkeli a kismamablog-ot. Hát nem azért vagyunk itt, hogy ilyen tanácsokat kapjunk, hanem, hogy aki éppen hozzá tud szólni a témához saját tapasztalat alapján, az megtegye, segítve ez által a sorstársait. Nem kell minden kérdésbe beleokoskodni, főleg, ha értelmes választ nem is tud adni. Na ezért. Remélem most már világos.
2009. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Igazad van kedves "felháborodott".

Ez az oldal azért van h a tapasztalatainkat,észrevételeinket megosszuk.

Akinek nincs az ne szóljon le minden kérdést.

2009. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre én a saját tapasztalatomat tudom leírni:

Több helyen is olvastam, hogy a szárazság a jellemzőbb terhesség esetén, nekem mégis a peteérés után pár nappal nagy mennyiségű, sűrű, fehér folyásom lett, ami jó pár hétig így is maradt.

Emlékszem, hogy mikor megjelent ez a folyás, elbizonytalanodtam, hogy nem is jókor voltunk együtt, mert lehet, hogy most van pém. De akkor már biztosan megtörtént a fogamzás, mert mikor megjelent a fehér folyás, a párom elutazott, már nem tudtunk többet együtt lenni abban a hónapban.

Úgy tudom, hogy mensi előtti napokban inkább a vizes folyás a jellemző, nem a krémes.

A hasfájás jelenthet baba miatti méhfeszülést és mensit is, arra nem tudok mit válaszolni.

Ha már késik a mensid egy-két napot, csinálj egy tesztet.

Kérlek jelezz vissza nekünk, hogy baba lett-e. Nekem még egy hetem van a nem vártig, így izgulok mindenkiért, ezzel terelem el magamról a gondolataimat. :)

2009. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!Hú micsoda vita alakult itt ki...

Kérdésedre:én is a hétvégére nem várom.És nekem sincs semmi tünetem, csak estére szurkál itt ott.Tény, hogy mindenkinél más a dolog, de nekem már volt egy terhességem(sajnos mis. ab. lett a vége)és akkor minden tünetem volt, ami a nagykönyvben meg van írva, még a fémes szájíz is!!Én úgy gondolom nekem nem sikerült most, de a reményt sosem szabad feladni!!:)Azért jó lenne ha két csíkosat tesztelhetnénk pár nap múlva!

2009. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!