Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg pé után szárazság...

Elvileg pé után szárazság következik. Nálam mégis megmaradt egy minimális fehér folyás, ugyanolyan állagú, mint a pé-kor volt, az mitől lehet? Egy hete jöhetett össze a baba, ez még nem lehet attól?

Figyelt kérdés
És honnan tudhatom, hogy tuti akkor volt a pé, mert csak a folyásból gondoltam, ugyanis a ciklusom elég rendszertelen, ovu tesztet nem csináltam, nem hőmérőztem. És a folyásom ugyanaz, csak kevesebb. Fehér, szagtalan, nem ég, tehát fertőzés nem lehet. Ha tudtok, légyszi segítsetek!
2008. szept. 22. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha rendszertelen a ciklusod,akkor így van,nem tudhatod pontosan,hogy mikor volt peteérés.Egyébként pedig mindég lehet úgymond elkóborolt és elbújt petesejt valahol,aki 72 óráig életképes.Elvileg ez már jelezhet babát,én is így voltam.19 hetes kismama.
2008. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, elsősorban gratula neked a babihoz és ne haragudj, de nem értem, hogy mi jelezhet babát? A fehér folyásom, ami a pé óta egyfolytában fenn áll?
2008. szept. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!