Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van az, hogy a legutolsó...

Mitől van az, hogy a legutolsó mesim óta minden nap aktívan próbálkozunk erre cserébe a nemvárt előtt egy héttel megjön?

Figyelt kérdés
A ciklusaim átlag 29 naposak, tehát ilyenkor kellene kb. a beágyazódásnak történni. Mitől lehet,hogy mégis megjött, bár nem úgy ahogy szokott, mert máskor barnázás van az előtte lévő nap, most meg egy kis rózsaszín folyás aztán sunyi módon pecsételés, de ez már olyan mint a mesi és 4 napja tart.
2009. márc. 26. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:

szia!

nem lehet, hogy a beágyazódást kíséri a vérezgetés?

Ahogy leírod, nagyon arra hasonlít nekem.

2009. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem merek erre gondolni, mert úgy hallottam,hogy a beágyazódásos vérzés egy napig tart és csak pár csepp, szóval nem tudom mi van. Jó lenne, ha igazad lenne. De akkor mikor kellene tesztet próbálnom? A nemvárt időpontján? Mert elméletileg 29-ére nem várom.
2009. márc. 26. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:

De most akkor csak pecsételsz? Mindig ilyen szokott lenni? Mert azt írod, hogy ez már olyan mint a mensi.

Ha csak pecsételgetés, akkor szerintem tesztelj egyet a nem várt napján.

Mindenesetre nagyon érdekes ami történik Veled, mióta olvasgatom a kérdéseid, sokszor ezen gondolkodom. Akkor elvileg a 22. napodon kezdődött ez és most vagy a 26-on?

2009. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is a nemvárt napján vagy utána egy-két nappal tesztelj!

Valóban nem szokványos amit írsz, de annyi olyan tünet van, ami nem mindenkinél ugyanúgy jelentkezik, hogy akár beleférhet ez is, hogy neked több napig pecsétel a beágyazódás! Ha mégsem ez lesz netán, akkor lehet hogy valami hatására előbb jött meg. lehet hogy pszihés vagy valami baci, kitudja. De szerintem jobb érzés abban bízni, hogy hátha a beágyazódás, nem? :)

2009. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát 23-án rózsaszín folyás, majd pecsételés, este semmi, másnaptól gyenge, de folyamatos vérzés, ami még ma is tart. Igazatok van, jobb a beágyazódásban reménykedni, de beleélni sem akarom magam, csak nem tudom mikor kellene ezek után tesztelni.
2009. márc. 26. 14:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Mensikor mindig ilyen gyenge vérzésed van? Nem veszel észre változást ahhoz képest?

Bárhogyan is alakul, mindenképp csinálnék egy tesztet 29-én.

Utána pedig szerintem keresd fel a nőgyógyászodat, hogy ha nem baba, akkor miért történhetett.

Ha nem tud mit mondani rá és mondjuk rendetlenkedik a ciklusod, akkor próbáld ki a cickafark-palástfű teát a félidőnél elválasztva. A barátnőmnek már az első alkalommal beállította a ciklusát.

Viszont ha ez igazi mensi, akkor valószínű, hogy péd sem volt...na, majd a doki megmondja.

2009. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az nem lehet,hogy nem sikerült esetleg a beágyazódás, mert megterheltem a szervezetem? Elég nagy és nehéz 20kg körüli súlyt kellett cipelnem 21-én. Vagy a korai vetélést mikortól lehet korai vetélésnek nevezni? Vagy nem lehet, hogy ott volt, de mégsem jött végül össze, hogy ott is maradjon?
2009. márc. 26. 15:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem jön össze, hogy ott is maradjon, az a sima mensivel távozik, emiatt nem jön meg hamarabb.

Korai vetélésnek pedig szerintem a mensi elmaradása utáni vetélést nevezhetünk, mikor már van pozitív teszt. De hogy hanyadik hétig korai, azt nem tudom. Talán a 6-ig.

Már kezd elmúlni a vérzés?

2009. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, mostmár kezd elmúlni, lemenőben van.
2009. márc. 26. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért!
2009. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!