Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostynak vannak mellékhatásai...

Clostynak vannak mellékhatásai? Vagy az is jó, ha nincsen?

Figyelt kérdés

Clostyt szedek a ciklusom 3. napjától 5 napon keresztül/1szem.

Most tartok a 4. napnál, holnap kell bevennem az utcsó szemet.

Semmiféle mellékhatást nem tapasztalok, de gondolom még korai is lenne, majd peteérés környékén kellene valamit is éreznem?! Ha nincs mellékhatás akkor is használ a gyógyszer?

(nőgyógyászhoz nem kell mennem)


Ki mit érzett? Bevált?


Köszönöm:)


2011. jún. 28. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


2. dobozon vagyok túl. Babáról még nem tudok. 3 hónap után írta fel a doki nekem. rossz vérvétel alapján, ezen azt értem hogy rossz időpontban vetette le. Nem szeretnék többet most szedni. Nekem az első után mikor elfogyott kb. 1 hétre nagyon érzékenyek lettek a melleim, és a peteérést is megéreztem, de a 2. doboznál viszont nem. Most várom hogy megjön-e vagy nem. De elvileg most is volt peteérésem, mert a doki nézte uh-n.JA és a ciklus 2 napjától kezdtem szedni 2*1-et. Mióta próbálkoztok a babával?

2011. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia,

Köszönöm a választ:)

1.5 éve próbálkozunk-alacsony a progeszteron szintem arra kaptam a Clostyt. Ez az első hónapom, holnap fejezem be a szedést-elég tájékozatlan vagyok még a gyógyszerszedés terén ezért kérdeztem, hogy normális-e, ha még nem érzek semmitsem....

valamint szedek még hozzá méhpempőt és E-vitamint a nyálkahártya érdekében. Nagyon remélem, hogy mihamarabb sikerül:)

Ti mióta próbálkoztok? Miért szedsz Closyt?

2011. jún. 28. 12:43
 3/7 A kérdező kommentje:
A" miért szedsz Closty" kérdést tekintsd semmisnek:P
2011. jún. 28. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Új válaszoló vagyok:nekem a closty kitolta a ciklusaim és a peteérést kegyetlenül éreztem,mintha nagyon erős mensis fájdalmaim lennének,sajna én most kezdtem a második három hónapos closty kúrát és ebből is az első kilőve sajnos...!
2011. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

Akkor ezek szerint ami késik az nem múlik:P


Mielőbbi babásodást kívánok neked is kedves utolsó!! :)

2011. jún. 28. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Mi a 6. hónapja próbálkozunk. Én azért kaptam clostit mert kimaradt 1 hónap. És a doki kérdezte szeretnénk-e babát én meg mondtam hogy igen. Ezért írta fel. De azt mondta az látszik a vérvételből, hogy valószínű az inzulinszinttel gondok vannak. De azt mondta ne foglalkozzam vele, hát én emg nem hagytam, elmentem magándokihoz. Ő elküldött most új kivizsgálásokra, igaz ő nem tudja a 6 hónapot, 1 évet tud. Ne ítélj el ezért, de párom cukros és nem akarom hogy kihúzódjanak a vizsgálatok, ha van valami. Párom ma volt spermavizsgálaton, jövőhéten eredmény, remélem jó lesz minden. Nekem még lenne 2 vérvételem, ha megjön amit remélek baba miatt nem jön meg. De ha jól számolom pénteken lenne a 2. nap amikor lekéne vetetni, de akkor köztisztviselői munkaszüneti nap, így nem veszik le, így csúszok 1 hónapot.És ezért nagyon mérges vagyok. A closti amúgy nekem is kitolta 31 napra jött meg az első hónapban, most viszont remélem nem fog. Hú kicsit hosszú lett, de privit nem tudtam Neked írni.

2011. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem nem volt semmi mellékhatása, sem a szedés alatt, sem utána. Mindkét alkalommal 3 tüszőm érett tőle. Baba sajnos nem lett, nekem később derült ki az inzulin rezisztencia. A mensim ugyanúgy 28 napra jött, mint előtte.

2011. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!