Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clostynak van mellékhatésa?...

A clostynak van mellékhatésa? Gondolok itt a rossz közérzetre, gyengeség, szédülés.

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el, de este nagyon nem éreztem jól magam, nehezeben vettem a levegőt is. Szerencsére mára elmúlt, viszont a szédülés megmaradt. Lehet összefüggésben a closty és ez a rossz közérzet? Vagy valahol máshol keressem az okát?
2011. febr. 26. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnap closty nélkül is szédültem ami szerintem inkább az időjárás mint gyógyszer hatása!Két éve szedtem én is clostyt de semmi mellékhatás nem jelentkezett nálam!

Esetleg kérdezd meg a dokid de szerintem nem a closty okozza!

2011. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem lataszavart es hohullamokat okozott.100%hogy a clostytol volt.valakinel elojjonek a mellekhatasok valakinel nem.Olvasd el a tajekoztatot.
2011. febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elolvastam, ott írja :) De elég sok gyógyszernél elég sok mindent szoktak írni, Kíváncsi voltam, hogy ez nálatok is előjött-e :)

Már jobban meg is tudom fogalmazni, hogy mi a a bajom: rossz közérzet, alacsony vérnyomás, a perifériás látásom nem túl jó... kb ennyi. Na mindegy, ezt az 5 napot kibírom! :D

2011. febr. 26. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet összefüggés!Nekem ugyan az volt,mint Neked szédültem,sőt még hirtelen hányingerem is lett!Mióta abbahagytam elmúlt!
2011. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, nekem is ilyesmik voltak pici fejfájással fűszerezve. De az 5 nap után elmúlt ez a kis kellemetlenség. Viszont az 50-60 napos ciklusaimat két havi adag rendbetette. Azóta viszonylag "normálisan" működöm. :)
2011. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem ebben a ciklusban, remélhetőleg pénteken lesz az inszem, azért kell szedni.

Köszi a válaszokat, majd igyekszek arra gondolni, hogy miért teszem! ;)

2011. febr. 26. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is inszemem volt. Én nem tapasztaltam semmiféle mellékhatást.
2011. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!