Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatósági...

Krisztinav kérdése:

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat után mennyi idő múlva sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés

Ultrahangos petevezeték átjárhatósági vizsgálatom volt, egy hónapja. Az orvos Clostybegytet és Norcolutot szedet velem. Egyébként minden más normális nálam is, páromnál is.

Egy hónap telt el, de még nem sikerült teherbe esnem.


2011. jún. 28. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem laparos átjárhatóságim volt, és rá 3 hónapra terhes lettem, előtte 2 évig nem. De nálam az volt a gond, hogy nem voltam átjárható, viszont a vizsgálatkor használt kontrasztanyag nagy nyomása megnyitotta a petevezetőmet, így minden gyógyszer és beavatkozás nélkül sikerült.


Attól függ neked mi a problémád. Ha csak átjárhatósági gondjaid vannak, akkor minek a Closty meg a Norcolut? Ha más gond is van amire gyógyszert szedsz, akkor gondolom majd a gyógyszerek segítenek, de azért nem 1 hónap alatt.

2011. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 4 hónapja volt és még ő sem babás sajnos!
2011. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem HSG-m volt február 16-án és még abban a ciklusban babás lettem másfél év után. Ahogy az első írta, elzáródásom nekem sem volt, de a kontrasztanyag valószínű kimoshatott onnan kisebb szövetdarabkákat, amik esetleg akadályozhatták a teherbeesést. Nekem is turbózta a doki abban a hónapban a peteérést clostival is meg valamilyen injekcióval is. Két petém is megérett és megrepedt (biztosra akart a doki is menni és milyen jól tette :)) Remélem Nálad is csak ennyi a gond és mielőbb összejön a várva várt két csíkocska. Üdv: 19 h kismama
2011. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6 hónapja volt azóta sem sikerült!
2011. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem egyik vezetőm jól, a másik nehezen átjárható volt.
2011. jún. 29. 08:26
 6/6 Henrietta3100000 válasza:
Nekem most volt laporoskopos a doki annyit mondott átjárható vagyok viszont volt valami bél összenövés amit helyrehozott,ez akadájozhatta???
jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!