Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 3 nappal miért...

Mensi előtt 3 nappal miért pozitiv még mindig az ovulációs tesztem? Nem erősödik sehová de egy hete még mindig pozitív. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem erősödik, akkor nem is pozitív!!!!!!! Akkor lesz pozitív, ha ugyanolyan erős a két csík vagy a teszt csík erősebb!
2009. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugyanolyan erős a két csík
2009. márc. 26. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor volt a pé-d?
2009. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ciklusom 16.napján 30 naposak a ciklusok
2009. márc. 26. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül hőgörbéd?
2009. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy volt pe-d de nem biztos, hogy volt tuszorepedesed. A szervezet termeli az LH hormont mert ez segit megrepeszteni a tuszot. Amikor a legcsucson van (ekkor eros a teszt) ra 24 orara fog megrepedni a tuszo de ekkor a teszt mar negativ vagyis halvanyodik. Lehet nallad nem repedt meg a tuszo es a szervezeted probalkozik ezert nem csokken nallad az LH hormon. Mert ha megreped a tuszo akkor az LH hormone helyett a progeszteron veszi at a fo szerepet tehat az LH visszaesik. Ha sikerult es megfogant a petesejt akkor a progeszteron folyamatosan fog noni mert kell a terhesseghez. Ez a ciklus 21-dik napjara jo sok lesz (ezert vegzik ezt a vertesztet a 21-dik napon) . Ha meg nem termekenyult meg a petesejt akkor a ciklus 21-dik napjatol a progeszteron esni kezd es megjon a mensi. Szerintem ha nallad meg az lH a dominans akkor nem repedt meg a tuszod. Persze nem vagyok orvos de en erre tudok gondolni. A masik lehetoseg, hogy az LH hormon hasonlo szerkezetu a HCG hormonnal igy lehet, hogy a teszt a hcg-t erzekeli de ebbe nem vagyok biztos mert ahoz meg negativ kellett volna legyen az LH teszted es folyamatosan kene erosodnie de nallad nem volt negativ a pe utan. De par nap mulva iderul. Kivanom, hogy a masodik verzio legyen.
2009. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm van görbém is

[link]

2009. márc. 26. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez éedekes
2020. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!