Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációval kapcsolatos...

Ovulációval kapcsolatos kérdés? Mennyi ideig pozitív az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban elvileg 16-án lenne az ovulácóm, de majd ovu tesztelek is, ha pozitív akkor aznap kellene együtt lenni a férjemmel, vagy másnap is jó, vagy hogy is van ez pontosan?
2011. nov. 1. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Akkor kéne együtt lenni miután újra - lett.Akkor megvolt a peteérés,de szerintem legyetek együtt 2 naponta ezekben a napokban.Nekem bejött,sok sikert!
2011. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban egy, de max 2 napig pozitiv. Az lh hormonra reagal, ami viszont a peteeres elott emelkedik meg.

Tehat elvileg az elso negativ napon van peteeres.

Viszont mint tudjuk a spermaknak ido is kell, amig odaernek, de viszonylag sokaig tudnak varni a petesejtre jo kornyezetben.

Szoval ha pozitiv a teszt, aznap mar nyugodtan legyetek egyutt es akar masnap is.

Mi minden nap egyutt voltunk ovulacio kornyeken es lett baba.

2011. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Októberben az első pozitív napon voltunk együtt, nem is végeztem később LH tesztet és utána csak 3 nap múlva voltunk együtt és nem sikerült, szóval ezért is kérdeztem.

Az első babámnál nem kellett "ovu" teszthez sem folyamodnunk, elsőre sikerült a 2. baba meg 3 hónapja nem. :(

2011. nov. 2. 08:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hasonló cipőben járok.A kis tesó 3hónapja nem jön össze,előtte pedig elsőre sikerült.Mennyi idő telt el neked szülés óta?Nekem azt mondják lehet a kis korkülönbség miatt még nem akar sikerülni.
2011. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
21 hónapos a lányom, neked mennyi idős az első gyermeked? Mi még ez ügyben orvosnál nem voltunk és nem is szeretnék, mert remélem ebben az évben sikerül, mert kis korkülönbséget szeretnénk. Amúgy a lányom császárral született, lehet az a baj, nem tudom. :(
2011. nov. 2. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14hónapos a pici és nem lett közvetlenül szoptatás után peteérésem,hiába menstruáltam rendesen.Ez ultrahang során derült kis.A második hónapban már lett(némi rásegítéssel),de baba ebben a 2hónapban még nem jött össze.
2011. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!