Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell szedni a barátcser...

Hogyan kell szedni a barátcserje kapszulát? Milyen mennyiségben? A ciklus melyik időszakában?

Figyelt kérdés

Ugyanez a kérdésem a palástfűvel kapcsolatban is.

Örülnék, ha olyan is írna, akinek esetleg segített...

Köszi


2009. márc. 26. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátcserjéről nem tudok, de a palástfűvet iszom.

Peteérés után kell inni, naponta 1-2 csészével.

Peteérés elött lehet inni cickafakfű teát, mert az meg segíti a peteérést.

2009. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Neked használ esetleg? vagy annyi ideje nem szeded? Én ciklusrendbetételre használom, mert sokszor pém sincs, hanem 16.-20 napra megjön a mesim:(

2009. márc. 26. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem a barátcserjét! 21-24 naposak voltak a ciklusaim. Az első hónapban beállította 28 naposra. Megszüntette a kellemetlen mensi előtti tüneteket. Most éreztem először életemben, mikor volt peteérésem, megtapasztalhattam milyen az a tojásfehérjés nyák. Szerintem nagyon hatásos. Mensi első napjától kell kezdeni szedni, reggel este egyet, uccsó napig. Ha nem esel teherbe, akk folyamatosan kell szedni legalább két hónapig. De terhesen nem szabad szedni.Mindenkinek ajánlom.
2009. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na most sírva fakadtam...Rátapintottál..Sosem éreztem a peteérésemet, szerintem nem is nagyon van:(

És most nagyon megörültem, remélem nekem is használ!!!:)

MILLIÓ PUSZI ÉS KÖSZÖNÖM!!!

Ja még egy kérdésem lenne...nálatok már van baba esetleg? vagy ennyire nem használt?

2009. márc. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!