Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserjét, folsvat, E-vitam...

Barátcserjét, folsvat, E-vitamint szedek. Egy igen furcsa dolog történt velem. Ciklus 20-22. napján nyálkás, kissé véres váladékom volt/inkább vérfoszlány/. Eddig ilyen soha nem volt. Lehet ez a barátcserje mellékhatása vagy inkább más?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 20:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én beágyazódásra tippelnék, nem barátcserjére. Egy hét múlva kiderül. :))
2010. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én is barátcserjét szedtem, és a ciklus 21. napján volt ilyesmim. Nekem beágyazódás volt. :)
2010. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanezeket szedem+még a cickát iszom.Te mióta szeded őket?

2010. szept. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én azt szeretném tudni,hogy mióta szeded ezeket?

Én ebben a hónapban kezdtem szedni a barátcserjét de nekem szerintem nem volt tüszőrepedésem sem.Előző hónapban szedtem e-vitamint meg folsavat és akkor szépen látható volt mikor volt a tüszőrepedés és pontosan 28 napra jött meg.Most meg azt sem tudom mikor volt peteérésem.:S A 14.napon volt nyákdugóm azóta meg csak vizes krémes folyásom van és a hőm is alig emelkedik.

Tudna valaki seíteni nekem hogy mi van most?

2010. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is pont ilyen volt,csak a 24.ciklusnapon.Nyálkás váladék,benne pici élénkpiros vérfoszlánnyal.Barátcserjét 2,5 hónapja szedem (Premens formájában)cicka-palástfű tea kombináció 2 hónapja.Nekem sem volt még eddig soha ilyen,pont most szerettem volna Én is megkérdezni,mi lehet ez???

2010. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat és a bíztatást. Remélem, sikerül.

Én már túl vagyok egy lombikon/3 és fél év sikertelen próba/, de sajna nem sikerült és próba szerencse kipróbálom a barátcserjét. Kb. 3 hete szedem, de az előző ciklusaimban soha nem tapasztaltam ilyesmit. Október végén indulunk a 2. lombikra, de hátha már nem kell mennem:-). A hétvégén kiderül.

2010. szept. 21. 17:43
 7/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Írd majd meg, hogy mit mutatott a teszt!

Szorítok nagyon!

2. válaszoló voltam

2010. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Mindenképpen írd meg,hogy mi lett!

Nagyon megy a drukk!!!

2010. szept. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is így vagyok, E-vit., folsav és Premens (+metformin mert PCO-s vagyok). Tegnap volt a 21.napom és együttlét után a lényeg mellett vér is ürült. A ciklusom általában 31-32 napos, de volt már 28, 38 is. Viszont szerintem tüszőrepedésem nem nagyon van, csak peteérés (nyálka szinte minden hónapban van,legalábbis én úgy látom...) Volt már 3 pozitív tesztem is, viszont baba nem (az egyik pozi teszt azután egy héttel volt, hogy megnéztek uh-n és nem repedt meg a tüsző...) Úgy rémlik ilyen együttlét utáni vérzés is volt pár hónapja, de nem tudom, hányadik napon...
2010. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

8:51-es vagyok.

Mi lett a teszt eredménye? Kíváncsi vagyok:)

Remélem jó híreket írsz majd meg:)

2010. szept. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!