Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan érzésem van mintha...

Olyan érzésem van mintha zuborogna a méhem, és egyébként holnapra nem várom! Utalhat babára?

Figyelt kérdés
ti éreztetek már ilyet ,nekem olyan kellemes érzés.a mellem érzem olyan telt és fáj is de bimbóm az egy csöppet sem fáj,az baj??mert sokan azt irják a bimbó fáj.reggel kicsit hányingerem volt,és 3 napja fáj a hasam mintha megjönne bár lehet hogy igy lessz :-( léccci irjatok
2009. márc. 26. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy a bélmozgást érzed?Én is mára vagy holnapra nem várom!Cickóim fájnak,néha érzem a hasam alját és a derekamat,de nem folyamatosan!Viszont nekem mintha érzékeny lenne a mellbimbóm is!

Hány naposak a ciklusaid?Mióta próbálkoztok?

szorítok,hogy ne jöjjön meg!

2009. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szioo,hát nem mert ez olyan furi érzés.a probálkozás az elég friss,mert nem voltunk egy városban a párommal és igy most kezdtük ismét!de tavaj már volt egy spontán kilöködésem sajna:-( ,de az gyorsan sikerült!és ti miota próbálkoztok? szoritok neked
2009. márc. 26. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem már van egy 10 éve nagy fiam:-)szeretnénk egy hugicát!Ez a 2.-ik hónap hogy próbálkozunk!Köszi,hogy szorítasz,de már látom magam elött az elkövetkező pár napot:-(

De új hónap új remények nem adom fel:-)


Írd meg majd mi lett az eredmény!

2009. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!