Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három terhességi tesztet...

Milla kérdése:

Három terhességi tesztet csináltam mar az utóbbi 3 napban, mindharmon a masodik csík nagyon nagyon halvany volt. Tuneteim mar egy hete vannak. Most akkor terhes vagyok, vagy ilyen lehet pl valami betegsegnel is? Nagyon szeretném a babát egyébként.

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy fontos kérdés: Reggeli, első pisiből teszteltél?
2011. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík! Tehát tutira elindult ott egy kis élet!:) Hacsak nem szedsz hormonjellegű gyógyszert, más nem okozhat pozitív tesztet. Úgy 2 héten belül keresd fel a nőgyógyászod, hogy megnézze, minden rendben van-e. Gratulálok, sok boldogságot!
2011. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok mint te.

A mai tesztemen is van egy halványka 2. csík én se tudom eldönteni hogy csak én akarom annyira látni vagy tényleg ott van..

Férjem is lát valamit, de megbeszéltük hogy hétfőn újra tesztelünk addigra erősebbnek kell lennie...

Szerintem tesztelj egyet hétfőn vagy kedden!

Szorítok hogy mindkettőnknek baba legyen!!!!

2011. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták a halvány csík is csík.
2011. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Első vizelettel csináltam mind a hármat, ezért is nem értem, hogy lehet,hogy 3 nap alatt sem lett erősebb az a masodik csík. De akkor csak várjak és teszteljek majd újra? Meg a tapasztaltabbaktol kérdezem, az is egy tünet, hogy folyton fázom? Melegitőben alszom is, azt olvastam hogy ilyenkor ez a hőingadozástól lehet.
2011. okt. 22. 12:01
 6/17 anonim ***** válasza:

Igen, akkor csinálj még 2-3 nap múlva is.

Igazuk van a többieknek a halvány csík is csík, DE méhenkivüli terhességnél is van ám halvány vonal..... ez nem ijesztgetés, csak leírom, hogy hogy kerek a dolog.

De ettől függetlenül nagyon drukk, hogy 2-3 nap múlva erősebb legyen!!

2011. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ÉS tényleg ne vedd ijesztgetésnek, nem annak szánom, ilyenkor mindig olyan rossz, hogy leírom a dolgot, csak egy ismimnek is halványpozis tesztek után derült ki hogy gond van.

De ez nem gyakori, szerencsére!

2011. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hü hát most azert megijesztettél:( na és mikor érdemes a legkorábban orvoshoz menni? Mikortól lehet ezt már kimutatni?
2011. okt. 22. 12:22
 9/17 anonim ***** válasza:
Mikor volt meg az utolsó mensid?
2011. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tényleg nem akartam, nehari!!

Amúgy pozis tesztnél bármikor el lehet már menni szerintem, de az is fontos, hogy mikor történt a beágyazódás stb. Lehet hogy még nem elég magas a hcg szintje.Ez szokott lenni az ok az esetek nagyon nagy százalékában.

2011. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!