Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem, van pozitív...

Mi lehet velem, van pozitív tesztem, de nagyon halványak és vannak negatívak is?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen júli2re nem várom, de ha van is baba biztos h előbb fogant, mint a ciklus közepe...nem voltunk együtt pékor sem utána! Szerintetek álterhességet is kimutathat a teszt akkor is ha nem betegesen akarom? Csak 1éve vágyom rá!
2011. jún. 29. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem, azt nem befolyásolja a teszte,hogy nagyon akarod. Viszont sajnos van hibás teszt, ami mutathat esetleg pozitívat (pl. száradási csík)!

Reggeli pisiből érdemes csinálni! Mindegyik teszt egy fajta volt? Érdemes többet is kipróbálni!

2011. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Várj pár napot, majd csinálj újból tesztet. Majd a biztonság kedvéért azért keress fel egy orvost.
2011. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Csináltam minden félét!

Van vagy 5pozitív és 5 negatív..nem értem, Orvoshoz mindenképp megyek jövőhéten!

2011. jún. 29. 10:57
 4/13 anonim ***** válasza:

hát én azt mondom, ami pozitív az nem véletlenül pozitív (ha időn belül lett az)

ami poz. lett, abból érdemes holnap vagy holnapután reggeli pisiből ismételni, hogy lásd erősödik-e

2011. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha pozitív tesztek 10-es erősségűek, a negatívok pedig 25-ös vagy 50-es erősségűek, akkor lehet baba.
2011. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, még elég korai a tesztelés, és azért halványak. Ahogy az előző is írta, a 25-ös érzékenységű ilyenkor még csak ritkán lesz pozitív. Szerintem 2-án vagy utána tesztelj még, és meglátod, hogy erősödni fog a csík. Drukkolok! Képet esetleg tudsz feltölteni valamelyik halványról?
2011. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam mint te,vannak pozi és nega tesztejeim is és nem tudom most mi van. É n csak egyfajta tesztet csináltam de volt hogy a reggeli pisiből nega lett rá kb 4 órára csináltam még egyet az már határozott pozi,másnap csak nega tesztjeim lettek utána megint egy pozi azután megint egy nega és most megint egy pozi.Én már föladtam majd kiderül a jövő héten ha elmegyek a dokihoz.Nekem már 4 napja késik.
2011. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én sem igazán értem ezt h hogy működik! Egyébként nem időn túli pozik, de ma a gravi hcg-n időn túl jelent meg a második csík...eddig azon soha nem volt még időn túl sem!

Tisztában vagyok a tesztek érzékenységével, csak úgy gondoltam h már lassan egy 20-25-ösnek is erősen kéne mutatnia...!

Köszönöm a válaszokat!

Orvos lesz ebből!

2011. jún. 29. 20:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok,ma reggel megint egy szép pozit teszteltem ami kb 10 másodperc alatt kijött (a többi pozi kb 2 perc alatt jött ki)de én már nem tudok neki hinni.Majd megirom hogy nálam mi lett de te is irj majd légyszi mert nagyon kiváncsi vagyok...már 5 napja késik...
2011. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó nálam még mindig az a tendencia h vagy nega vagy halvány pozi kb 2-3perc alatt...ennyire lassan termelődne a hcg?

Nekem majd csak 2-án nem kéne megjönnie! Mindenképp írd meg, én is írni fogok!!!

2011. jún. 30. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!