Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, a tesztek...

4 napja késik, a tesztek negatívak, számíthatok még pozitív tesztre?

Figyelt kérdés
A nemvárt nap elött görcsölgettem, mindjárt megjön érzés,de semmi, tegnap meg ma egyáltalán nem érzek semmi arra utaló jelet, hogy megjönne. Viszont a tesztjeim negatívak. Lehet, hogy csak pár nap múlva lesz pozitív? Ha egyáltalán összejött a baba. Olyan furi, sok olyat olvastam, hogy nemvárt elött már kimutatta a babát a teszt, nekem meg még semmi.
2011. okt. 23. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy még pozitív lesz. Lehetett az ovud később is, mint félidőben.
2011. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia!első babámnál egy vasárnapra nm vártam,és csak csütörtökön lett+,most 20 hetes vagyok,ismét egy vasárnapra nem vártam,és csak pénteken lett+.

drukkolok,kitartás

2011. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valaki azt írta, hogy neki egyszer sem lett pozitív, mégis bebabásodott.

De a menstruáció kimaradását követő héten már kimutatja az ultrahang. Jövőhéten szerintem ugorj el dokihoz.

2011. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Komolyan előfordulhat ilyen is,h nem mutatja ki a teszt? De mért nem mutatja ki ha terhes???
2011. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én is hallottam már olyat hogy valaki egy csomó tesztet csinált de mind negatív lett csak hogy nem jött meg neki el ment dokihoz. és ő mondta el neki hogy itt pedig baba van!

nekem okt.11 re nem kellet volna meg jönnie 12. én teszteltem egy negatívot azóta nem teszteltem de még mindig nincs menzi...

2011. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap reggel újra tesztelek, hátha pozitív lesz már. :) Lehet, hogy azért nem mutatja ki a teszt mert 25-össel csináltam? Vettem tegnap patikába egy másik tesztet, mondtam a nőnek hogy 10-es érzékenységüt adjon, Clearblue-t adott, itthon néztem a neten hogy 50es érzékenységü, úgyhogy az meg pláne nem mutatná még ki.
2011. okt. 23. 13:37
 7/11 anonim ***** válasza:
12.-e óta nem tesztelni!!?Én bisztos nem bírnám ki!Lehet babás vagy,viszont sok nőnél pont akkor késik sokat mikor babát szeretne,ez velemis így volt mint nálad.Volt menszi érzés aztán elmúlt és 4 nap múlva megjött.
2011. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

12:32 es vagyok reggel teszteltem és megint negatív lett.

ugyan olyan tesztel teszteltem mint 12. én.

2011. okt. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó Sajnálom... :( Ma is teszteltem és még mindig negatív... Utálom ezt az állapotot...
2011. okt. 24. 11:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! ÉS most mizu? Újabb teszt?
2011. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!