Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fagyibabások:sikertelen...

Fagyibabások:sikertelen stimus ciklus után mennyi idővel és milyen tényezők figyelembevételével érdemes fagyibabákat visszakérni úgy, hogy értelme is legyen?

Figyelt kérdés

Hány ciklust érdemes kihagyni? Hormonokat nézetni érdemes előtte? Mire érdemes figyelni a siker érdekében?

Eddig 2 stimus lombikon vagyok túl, baba nélkül, de nem szeretném értelmetlenül elpazarolni az eszkimókat.

Köszi a segítséget!


2011. jún. 29. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes kivárni a 3 hónapot, hogy lelkileg fel tudj rá készülni újra. Ha támogatással akarod a beültetést, akkor eleve csak 3 hónap után tudod visszakérni őket. Ha nem akarsz támogatást igénybe venni, akkor már a következő ciklusban vissza kérheted. (Az egyik barátnőmnél így volt és sikerült is nekik.) Én nem vennék igénybe rá támogatást. (Azt hiszem, akkor 100 ezerbe kerül.) Viszont ha ne adj isten nem sikerülne, még mindig marad bőven támogatottad stimusra, mert az teljes áron nagyon sokba kerülne. Szóval én úgy csinálnám, hogy stimusat támogatottal, fagyasztottat nem támogatva. Sok sikert!
2011. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!