Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pecsetelo verzesek jelentene...

A pecsetelo verzesek jelentenek valamit, vagy megse? A testem becsapott. Nagyon csalodott vagyok!

Figyelt kérdés
Ma megint megjott :-(!! Azok utan, hogy azt hittem, hogy a testem "jeleket" ad mindenrol, ami tortenik. Peteereskor a vizes folyasomat enyhe pecsetelo verzes kovette(csak par rizsszem nagysagu verfolt az alsonemun). Utanajartam, es azt talaltam, hogy ez extra termekeny napra utal....szoval a ferjemmel bele is huztunk. Nos ezutan, a mensim elott 1-2 nappal ugyanezt a mennyisegu verzest lattam. Gondoltam is, hogy de jo, hisz a testem jelzi a beagyazodast. Na es a mensim 3 napra ra (1 nap kesessel) megerkezett, holott en mar szinte biztos voltam a sikerben!!!:-( Nagyon elkeseredtem...most uj honap elott allok megint. :-(
2009. márc. 27. 02:25
 1/2 anonim ***** válasza:
új hónap új remény!
2009. márc. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ez sovany vigasz de en is pont igy jartam mult honapban. Jol becsapott a testem. Szinten volt kozepidos verzesem amire azt hittem ovulacios verzes, bele is huztunk aztan semmi. :( Jo persze nem mondom, hogy nem volt ovulacios verzes, lehet, hogy csak valami nem jott ossze de akkor is nagyon csalodott voltam. Rozsaszin folyasom is volt amire azt hittem a beagyazodas. Minden leheto jelet felfedeztem magamon, meg emelyegtem is. Nagyon eszomorito de hidd el en mar majdnem uj melltartot is vettem magamnak mert meg voltam gyozodve, hogy megnottek a melleim es a regi melltartoim szoritanak. Aztan jott a par negativ teszt es par nap kesessel a mensi. Teljesen kiborultam, itt bogtem a munkahelyemen nem tudtam visszatartani a konnyeimet. Na ebbe a honapba besokaltam, nem erdekelnek a jelek, a beagyazodasos verzes stb. Persze a parommal 2 van amikor 3 naponta egyutt vagyunk de azert mert ezt igy is szoktuk. Es ha valami miatt 4 vagy akkar 5 nap lesz belolle azt sem banom. Es erdekes semmi, de az egvilagon semmi tunetet nem fedeztem eddig fel magamon pedig szerdara nem varom. Tesztem sincs otthon es nem is lesz, csak akkor veszek ha majd egy hete kesik. Ahhhh, tudom mit erzel, mondom en teljesen kiborultam mult honapba es akkor dontottem ugy, hogy azert alljon meg a menet, igaz, hogy mindennel jobban szeretnenk babat de azert az eletunk ne menjen ra. Kivanom neked, hogy minel hamarabb pozitivat tesztelj. Fel a fejjel jonni fog a baba!
2009. márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!