Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jót jelentenek ezek az informá...

Jót jelentenek ezek az információk korai terhességnél? Nem kell aggódnom?

Figyelt kérdés

A héten reggeli és délutáni pisiből teszteltem 2db pozitívat. A kontroll csík mellett a második csík ugyanolyan erősséggel megjelent.

A mai napon voltam hüvelyi ultrahangon (menses elmaradását követően 5. nap), és a következő leletet kaptam:


Magzati elem nem látható, méhnyálkahártya 15mm, méh felpuhult-megnövekedett. 1 hét múlva kontroll.

A doki szerint nagyon korai még a terhesség ezért nem látszódik még semmi:(


Szerintetek ha 1 hét múlva visszamegyek akkor fog látszódni petezsák? Ugye ezek az "adatok" jelenthetnek babát-másnál is volt ilyen és babás volt?


Bocsánat, hogy túlparázom, csak 3 év sikertelenség után nagyon nagyon szeretnénk ezt a kis csöppséget:)


2011. okt. 15. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

mivel gondolom késői péd volt valószínű azért nem látja és így ő azt mondja 5 hetes de tulajdonképpen még csak 3 vagy 2.

szóval ne idegeskedj látni fogod hamarosan te is az uh-n:)

2011. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sumergo ***** válasza:
Ilyen fiatal terhességnél ez még teljesen jó lehet. Egy hét múlva már biztosan lesz petezsák. :-)
2011. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást! nagyon jól esik-és nagyon remélem hogy minden ok lesz:)
2011. okt. 15. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:

PA,


Minden rendben lesz!! Nálam is ugyan ez volt! kimaradt mesni után 1 héttel menetem uh-ra. nem láttak semmit. nekem is pont ez volt a papíromra írva! másnap azonnal csináltam még egy tesztet,hisz az nem lehet, hogy nem láttak semmit, amikor nekem nem jött meg és pozit teszteltem. a másnapi is pozitív volt. következő héten vagy utána, már nem emlékszem, mindent láttak amit akkor kellett:) talán a 7.héten mentem vissza, ha jól rémlik!

nyugi, feküdj sokat, pláne amiért ilyen nehezen jött össze a baba!! Gratulálok!!!

2011. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztatást:))


Ma elmentem a saját nődokimhoz, hogy tudjon róla, hogy sikeresen pozit teszteltem. Megvizsgált ő is , és látott már 4mm-es petezsákot:))))) Annyira boldog vagyok!!!

Viszont megnyomkdta a hasam ami nem volt egészen kellemes...remélem ettől nem lesz baj...:(

2011. okt. 17. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:

PA,


Hidd el nem lesz semmi baj:) Nyugiiiiiiiiiiiiiii:):):):)

2011. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!