Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik mensi előtt teszteltek...

Akik mensi előtt teszteltek és pozitív lett! Csak kíváncsiságból teszteltetek korán (mert nem bírtátok kivárni), vagy már "másképp" éreztétek magatokat és azért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Én azért teszteltem, mert a férjem azt mondta, hogy ha ő gyereket akar, akkor ő meg is "csinálja" elsőre, nyugodjak meg, 2 csík lesz ott. Lett is :D
2011. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:)

mennyivel előtte teszteltél és milyen teszttel?

2011. jún. 30. 13:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem még akkor semmit. Talán a cicim máshogy feszült!

Nálam úgy volt,hogy hazaszaladtam a melóból délelőtt valamiért és a fürdőben lévő rattan ládikában kerestem valamit és kezembe akadt egy teszt, amit még két hónapja vettünk. Akkor még nem terveztük, csak késett és esélyes votl,hogy becsúszott,ezért megvettem a tesztet, de másnap megjött és megmaradt.

Egyébként is pisilnem kellett, gondoltam megcsinálom. Egy perc múlva nega, rohantam vissza melóba. Este azért ránéztem, és halványan de ott volt a 2. csík. Viszont nem tudtuk,hogy mikor jött ki pontosan,mert otthagytam ugye reggel, így nem mertünk örülni. Ez volt mensi előtt 6 nappal!

Két nap múlva délután megjött a megrendelt ovuteszt csomagom. Nem bíztam a véletlenre, még csak egy hónapja próbálkoztunk, de én már ovutesztet rendeltem!:))

Na mindegy, kíváncsi voltam,hogy mit mutat és megcsináltam egyet. Nagyon erős lett a teszt csík, ezért elmentem egy x-epil tesztért. Mindkettő halvány, de időn belüli pozi lett! Ez volt mensi előtt 4 nappal!

De! Másodszorra nem fogok előtte tesztelni. Amikor felhívtam a dokim,hogy pozi tesztem van,akkor azért megjegyezte,hogy azért nem szereti,ha ilyen korán csinálnak tesztet, mert sajnos ilyenkor még megjöhet! Hát én 4 napig rettegtem, nézegettem a bugyim egyfolytában.

2011. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két nappal nemvárt előtt, X-epillel. Első voltam.
2011. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nálunk ugyanaz a helyzet, mint az első válaszolónál. A párom azt mondta, hogyha ő gyereket akar, akkor csinál is. :):):) Nemvárt napja előtt3 nappal délutáni vizeletből (Vaterás One Step terhességi teszttel) pozitívat teszteltem. Első próbálkozásunk volt. :)

Most vagyok 6 hetes, ,majd csak hétfőn megyek dokihoz, ugyhogy halkan örülök.. :):)

2011. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én csak türelmetlenségből és megérzés miatt. tünetem nem volt.

12napon lett pozi,2nappal a nem vár elött.

2011. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát,én teszteltem ekkor is,akkor is.. legutóbb előtte 1 nappal,25-ös teszttel :)

Mert nem bírtam már cérnával :)


Üdv:2gyerkőcös,29 heteske

2011. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja,mellesleg már 1 héttel előtte "másként éreztem" magam,este "pisifutamok" voltak.
2011. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a nemvárt előtt 1 héttel. Megérzés? Nem tudom, de biztos voltam benne, hogy tuti baba van. (tervezett volt)


A férjem simán lehülyézett, hogy ilyen könnyen azért csak nem ment :D


Nagyon halvány második csík volt. Másnap volt pont vérvételem (beixeltem de pszt a hcg szint mérést is). Eredmény ott volt, hogy magas és okés baba van tuti :)


2 éves csibészke anyukája

2011. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!