Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emelkedik a hő a luterális...

Emelkedik a hő a luterális szakaszban akkor is, ha nincs baba? Egészen a mensziig emelkedik, vagy ha mondjuk stagnál, vagy cikk-cakkos, akkor az inkább menszi?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a menszi napján vagy másnapján leesik, de előtte való napokban inkább emelkedik, vagy egy síkon van, ha nincs baba?

MIT JELENT AZ EGYSÍKÚ GÖRBE? Ha csak cover fölött vagyok 0,2-0,3-mal, akkor az egysíkú?


2009. márc. 27. 09:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tud senki segíteni???? :(
2009. márc. 27. 11:49
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igen emelkedik.Ha volt peteeresed, akkor a luteralis szakaszba emelkedig a ho, akkor vagy babas, ha a nemvart napjan is fent marad a ho. Es persze nem is jon meg es meg mindig fent van a ho. Ezt csak azert irom, mert nekem mindig a menzim 2-ik napjan esik le a hom. Remelem tudtam segiteni)):-
2009. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Grófházy ***** válasza:

kedves 1-es válaszoló.

Úgy látom te képben vagy hőmérőzés téren.Hát én nem.Ovu teszt szerint szombat és vasárnap volt + a teszt.Voltunk is együtt szo.,hé.,és kedden.Ápr.5-re nemvárom.Ha mosttól nézném a hőmet,annak lenne értelme szerinted??

2009. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!