Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni abban, hogy...

Hebaba kérdése:

Tudnátok segíteni abban, hogy ovulációtól hogyan kell alakulnia a testhőmérsékletnek, ha baba van a dologban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem úgy volt,hogy ovulációkor felugrott a hőm magasra aztán pár nap múlva nagyon leesett!!!!!Így volt pár napig,néha ingadozott végűl felugrott a menstruációt megelőző napokban és úgy is maradt.
2011. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Én még csak a 7. napon vagyok az ovulációtól és 2 napja 37,4 a hőm.
2011. nov. 5. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A magas hő az jó.Csak kitartson a menstruációig.
2011. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha rendesen vezeted a hőd,minden nap, ugyanabban az időben, akkor a diagrammon az látható, hoagy a hőmérséglet az ovuláció után felugrik, általában 36-7-37,0 közé, vagy fölé, és ez így is marad egészen a ciklus végéig.

Ha jön a mensi, akkor előtte 1-2nappal, vagy aznap leesik a hőmérséglet, innen tudhatod, hogy meg fog jönni. Fenntmarad a hő, akkor lehet babában reménykedni. :)

2011. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!