Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik leszívásnál nektek...

Lombik leszívásnál nektek mennyire fájt a hasatok? NEkünk kedden volt a leszívás (13 db), de nagyon fáj a pocim.

Figyelt kérdés
Ez a harmadik lombikunk, de ennyire még nem fájt utána. Egyfolytában érzem, minden lépésnél fáj, nehéz ülni is. Eddig mindig ennél több sejtet szívtak (16, 20) le,de akkor szinte meg sem éreztem.A dokimmal beszéltem, azt mondta ez ilyen. Nektek hogy volt?
2011. jún. 30. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy lombik volt, és nagyon fájt a leszívás után 2-3 napig :( Szerintem ne aggódj, normális, vegyél be nyugodtan egy fájdalomcsillapítót, és örülj, hogy most más, lehet, hogy ez lesz a befutó :)Én felhívtam akkor a Kaálit, és nekem is azt mondták, hogy normális.
2011. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. jún. 30. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 12 szívtak le, de én meg sem éreztem, néha görcsölt de nem volt vészes, nekem mondta a doki ha nagyon fáj telefonáljak és akkor adnak valami infúziót.
2011. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, kedves második. Péntekre már sokat javul a helyzet, még többet ittam, úgyhogy már minden rendben! Sok sikert neked!
2011. júl. 2. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!