Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petesejt leszívás mennyire...

Petesejt leszívás mennyire fáj, ha nem kérek altatást. Valakinek volt altatás nélkül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 13:36
 1/4 sumergo ***** válasza:
90%

Hát én inkább kértem. Ha nincs orvosi oka az altatás mellőzésének, akkor inkább az altatást válaszd. Nekem altatásban csinálták, de ébredés után is azért eléggé fáj, gondolom akkor altatás nélkül elég rossz lehet.

Tapolcán nem is kérdezik meg, hogyan szeretnéd, hanem automatikusan altatnak(ha lehet), gondolom nem véletlen.

2011. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) tartok az altatástól, de ha nagyon fáj akkor inkább jöhet az altatás.
2011. júl. 26. 07:20
 3/4 sumergo ***** válasza:

Inkább a leszívástól tarts, az tuti nem kellemes!! :-)

Nyugi, az altatással nem lesz gond, nem igazi altatás ez, csak ilyen gyengébb fajta, mikor kihoznak a műtőből, már fel is fogsz ébredni. Hidd el jobb lesz altatva. :-)

2011. júl. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Manka68 ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez csak egy laza kis altatás, nem kell tőle félni. :-)

Viszont amikor kihoztak a műtőből és ébredeztem, a petefészkem még mindig fájt, ezért plusszban kaptam fájdalomcsillapítót. El sem merem képzelni milyen lett volna altatás nélkül. Persze olyankor érzéstelenítés, de vajon hova adhatják be? Én kaptam anno missed ab műtét előtt, hát köszönöm, nem kérek belőle többet! Inkább a szundi! :-)

2011. júl. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!