Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10napja késik,tegnap eggyütt...

10napja késik,tegnap eggyütt voltam a páromal amikor betette begörcsöltem. Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz volt, este hőhullámaim vannak,megettem 1szelett pizzát és utána hányingerem lett.
2009. márc. 27. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne!

Teszteltélmár?

Vegyél egy tesztet, már most is ki kell, hogy mutassa!

2009. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt kifelejtettem:teszteltem 1 -et de az nega lett ezt a 4nap késés után!
2009. márc. 27. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi nap késéssel már elég esélyes a dolog. Ilyenkor már bármelyik kapható teszt valós eredményt mutathat.
2009. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismét első.

Tesztelj ma is:-)

Eltelt 6 nap ma biztos ki kell mutatnia akár délután is, ha baba van a dologban.

2009. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hamis reményeket nem akarok kelteni, de amikor én babás lettem, 5 hetes voltam, szex után iszonyatosan görcsölt az alhasam, vagy 20 percig, mintha beleállt volna valami nyíl... A 6. héten pedig egy harapás pizza után rohantam a wc-re... :)

Drukkolok, tesztelj!

2009. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

en is jartam igy, begorcsoltem ugy, h azt hittem, h el sem fog mulni, es kesett kozel ket hetet. voltak tuneteim...sot meg mindig megvannak, 8napon teszt negativ volt, aztan minden figyelmeztetes nelkul egyszercsak elkezdtem tegnap elott verezni erosen, de delutanra alig volt, meg utana most ket napja pecsetelek.

a melleim, a puffadas, a szedulgetes, az etvagy mind megmaradt...nem ertem :(

remelem neked nem jon meg!

2009. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ja es nekem is vannak/voltak hohullamaim...

utolso voltam

2009. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!