Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel tesztet csináltam és...

Gabriel tesztet csináltam és negatív lett, aktus után 12 nappal. De akkor miért késik már 10 napja? Pedig még a beágyazódást is éreztem. Korai volt a teszt? Vagy tényleg nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha együttlét után 12napra teszteltél akkor korai volt,szerintem.Tesztelj egyet jövőhéten is és próbálj nem görcsölni.Tudom,könnyű írni. :)
2009. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia!nekem is 10napja késik én is teszteltem már egy negatívat,de még nem adom fel még bármi lehet de én már csak ápril 3án tesztelek ha adig sem jön meg.te mikor akarssz tesztelni?
2009. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első tesztem 11 nap után negativ lett,le is voltam törve mint a bili füle,1 hét múlva a második pozitiv lett.gondolom az első túl korai volt!csináld újra,vagy inkább menj el dokihoz nehogy más gond legyen!egy kismama
2009. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csak azt javasolhatom, hogy tesztelj! De miért vagy annyira biztos benne, hogy a beágyazódást érezted?
2009. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Először is köszi a válaszokat! :) A beágyazódásról sokat olvastam ...sok mindenki nem vesz észre semmit,de ha igen akkor a panaszok: görcs,mintha meg akarna jönni majd néhány nap barnázás (nekem 2). Aztán semmi max. fehérfolyás.Van akinek nem görcsöl hanem csak szúr vagy szurkálgat.
2009. márc. 27. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!