Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges ez, alvajárás...

Lehetséges ez, alvajárás közben? 18 évesek vagyunk, rendesen felvilágosultak a szexszel fogamzásgátlással kapcsolatban!

Figyelt kérdés
Ma reggel amikor felébredtem beugrott egy olyan kép hogy jön velem szembe a párom boxerba.. semmit nem ittam ( alkohol ) se gyógyszer. Az lehetséges hogy alvajárok? Vagy ezt így nem lehet? Hüvelygombám van szóval sokat vakarózom és félek hogy valahogyan alvajártam és megtörtént. Nem kamu kérdés, tudom sokan jót nevetnek ezen de nekem pont az ellenkezője. Alvajárás közben történhet ilyen hogy pl kielégítek valakit " elme nélkül " ?
2009. márc. 27. 17:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy már használom a hüvely tabblettát.
2009. márc. 27. 17:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátodat miért nem kérdezed? Vagy ő is alvajárt?
2009. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos most nem tudom megkérdezni tőle, elég messze van tőlem.
2009. márc. 27. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mobilja?

Ha megtörtént a "dolog", akkor észrevennéd magadon, mert a sperma egy része kifolyik. Nézd meg a pizsid vagy bugyid, nem tudom miben alszol. Szaga is van.

2009. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Nem nevetlek ki, de annyira kusza amit írsz, hogy ... Nem értem!

Írod, hogy messze van a barátod és most nem tudsz vele komunkiálni! Éjszaka gondolod elsétáltál hozzá és kielégítetted? Vagy úgy gondolod, mással tetted? És ezt miért a teherbeesés témakörbe írod?

2009. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert félek hogy kielégítettem a tudtom nélkül, és úgy vakaróztam mivel hüvelygombám van/ volt. Már kezelem.
2009. márc. 27. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Erről a párod talán többet tud. Igazából, alvajárás alatt bármi lehetséges. :)

Ha kiderül, hogy volt valami, jobb, ha a párodat is kezelitek, kenjétek Canestennél egy hétig, mert aztán ide-oda adogatjátok a gombát!

2009. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
lehet hogy csak azt álmodtad hogy ment feléd boxerbe és amikor felkeltél beugrott,gyakori eset
2009. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!