Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlással kapcsolatban...

Fogamzásgátlással kapcsolatban lenne kérdésem. Ki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
körübelül december óta szedem a symicia fogamzásgátlot. az első két honapban semmi mellékhatás nemvolt de egyre többet fájt a mellkasom. semmi más csak mellkasi fájdalom. visszamentem a npgyógyászomhoz de ő aztmonta h biztos nem a gyócertől. egyik ismerősömnek ugyanez volt ő abbahagyta a szedését. elmentem mindenféle vizsgálatra persze semmi nemderült ki azthittem h csak szokja a szervezetem a gyocert. ez a fájdalom folytatódott 1-2 honapig majd egyre ritkábban és elmult. de mostanában ritkán ugyan de megint előfordul. ez rosszat jelent?
2011. jún. 27. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
minden bajom volt tőle... hogyha előtte nem volt, tabi előtt, okozhatta az is, hagyd abba aztán ha elmúlik akkor amiatt volt, ha nem múlik akkor meg nem amiatt.
2011. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!