Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha késik a mensim és rózsaszín...

Ha késik a mensim és rózsaszínes volt reggel a betét (pici 3folt) most ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

35napomon vagyok tüneteim fáradékonyság,derék fájás,émelygés.

teszt 30 napon nega lett hétfön tesztelnék ujra.


2011. júl. 2. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát még az is lehet,hogy beindul a vérzés. Ha hétfőig nem,akkor tesztelhetsz!
2011. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha baleset történt / terveztétek a babát, akkor az esély meg van, de lehet csak később volt peteérésed. hétfőn tesztelj újra, ha nem jön meg addig. Ha az is negatív akkor menj el a dokihoz.
2011. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez akármit jelenthet. Lehetsz terhes is, amellett is lehet kicsi pecsételés, és lehet az is, hogy épp most készül megjönni a mensid.
2011. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ui.rózsaszínes barnás valamivel kezdődött a nemvárt előtt egy-két nappal.Nagyon reménykedtem.Aztán végül is nem jött meg és poz.lett a teszt.hétfőn csinálj újat.
2011. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!