Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik tesztjeim...

9 napja késik tesztjeim halvány pozitiv de tegnap megjött reggel,1 betét elég volt egésznapra alig van meg?

Figyelt kérdés
Ma sem mondanám hogy eddíg beindult volna!világos piros szinű.Bocsi a részletezés miatt.A derekam az oldalam majd leszakad.Alig bírtam aludni is!Menszi szerü fájdalmaim vannak!Járt már valaki hasonlóan?Mi lett a vége?
2009. márc. 7. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pozi teszt miatt menj be az ügyeletre,nehogy valami bajod legyen,és ha baba még talán Ő is menthető.Ne ránk várj,siess gyorsan az ügyeletre!!!Ez nem játék!!!
2009. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

orvos gyorsan!!


majd írd meg mi lett veled!!minden jót.

2009. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2009. márc. 7. 10:21
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez történt velem
2009. márc. 7. 10:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el egy másik orvoshoz is!Magne B6 és sok fekvés!!!! Nekem annó a 7 hetes vetélésem indult így. De titeket még lehet tényleg megtudnak menteni!Jobb lenne még ma de ha nem megoldható akkor legéksőbb hétfőn menj el egy másik orvoshoz.Nincs az ismerősi körödben valakinek megbízható orvosa?

Minden jót kívánok neked, remélem nem lesz baj.

2009. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet!!!Gyorsan!!!Az életeddel játszol!!!A hcg babát jelent,menj orvoshoz és azt a másik dokit felejtsd el!!!
2009. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Orvos!!!

Nekem is így volt, enyhe vérezgetés, görcsök az oldalamban, Uh-on nem láttak semmit, majd a jövőhéten... És közben méhen kívüli terhes voltam, ki is kellett venni a petevezetékemet és tele volt az egész hasam vérömlenyekkel.

2009. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De azt mondta az orvos ha méhenkivűli lennék akkor az vér eredményem 1000 körül lenne
2009. márc. 7. 11:06
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A véreredményből nem tudja megmondani,hogy méhen kívüli vagy-e,csak azt,hogy van e hcg a szervezetedben!A méhen kívüliséget csak uh-val tudja bizonyítani!Menj már az ügyeletre!!!Hívj mentőt!!
2009. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak én sem megijeszteni de szerintem valami nagyon nincsen rendben! Mindenesetre a Hcg-d valóban terhességet mutat. MEnj kórházba mindenképpen!Még ma! Sőőt Most! Hallgass ránk! Remélem minden ok lesz!
2009. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!