Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menses előtt 1-2 nappal...

Ha a menses előtt 1-2 nappal + tesztünk van, és megjön rendesen a menses, honnan tudhatjuk hogy nem-e vagyunk mégis babásak? Vannak tünetek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha rendesen megjön, akk nem lehetsz terhes:(
2009. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

ha pozitív a teszted akkor terhes vagy ha megjön ha nem. hányan írták itt hogy megvolt 2-3 hónapig, sőt ma olvastam hogy valakinek 9 hónapig volt meg. Menj dokihoz!!!


10 hós kisfiú anyuja és 8 hetes terhes

2009. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad UH-on.Nekem tényleg megvolt 9 hónapig,mindig azt gondoltam,hogy elvetélek,csak nem olyan nagy mennyiségű,mint a menzesz.Napokig tartott.Ráadásul én már lemondtam még egy gyerekről és láss csodát!Most lesz 3éves a kisfiam és tökéletes,okos kissrác!
2009. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem szeptemberben volt 4 pozitív tesztem, mégis 8 nap késéssel megjött, az gyanús volt, hogy gyengült a csík nem erősödött. Az orvos azt mondta, hogy kémiai terhesség.
2009. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy megkérdezem:mit jelent,hogy kémiai terhesség?Ilyenről még nem hallottam és szeretnék tájékozódni!Köszönöm a válaszodat!
2009. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!