Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tapasztaltok fokozottabb...

Mikor tapasztaltok fokozottabb lelki érzékenységet a ciklus során?

Figyelt kérdés
Menzi előtt, után, esetleg középidőben?
2011. júl. 2. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én a vérzés előtti napokban tapasztalom minden hónapban ugyanúgy,hogy ideges vagyok,lehangolt vagyok,kötözködő vagyok,kibírhatatlan vagyok,a magam számára is elviselhetetlen vagyok :-S .

Aztán az utolsó napon rámtör a takarítás,rendrakás,rendezgetés,majd végül mikorra megérkezik a vérzés olyan vagyok mint akit lenyugtatóztak,minden szép és jó végre.


Azt tapasztalom,hogy rendszeres sporttal hathatósan tudok segíteni magamon,lecsökkenek a tünetek,csupán a nagytakarítás marad belőlük :-D.

2011. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én igazából arra gondoltam, hogy másnál is előfordul-e, hogy sírósabb, könnyebben meghatódik, jobban együttérez másokkal..

Középidőben vagyok, és már nem ez az első olyan ciklus, hogy ilyenkor ezt tapasztalom.

2011. júl. 2. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Többnyire mensi előtt vagyok nagyon sírós és érzékenyebb és ingerültebb. Akkor nagyon jellemző rám. De hasonlók előfordultak már középidőben is. De inkább mensi előtt jellemző ez nálam.
2011. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!