Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismama Óvónénik hanyadik...

Kismama Óvónénik hanyadik hétig dolgoztatok?

Figyelt kérdés
Félek a fertőzésektől mivel nap mint nap érintkezünk pisi,kakival,és beteg gyerekekkel.
2009. márc. 27. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az első babámat szept. 3-án szültem és előtte végig vittem a csoportomat az évzáróig. Kiscsoportom volt és nem akartam őket idegenre bízni. Aztán júliusban mentem csak táppénzre, amikor már több óvodából vonták össze a gyerekeket egy helyre. Nem volt semmi bajunk, a fiam is egészséges. 4 gyerekes anyuka (volt óvónéni) Boldog babavárást!
2009. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Én kb. a 6.héttől táppénzen voltam. Előre tudta a főnököm, hogy mire készülünk:), igy nem érte váratlanul, amikor bejelentettem. Pont az utolsó hetemen felütötte fejét a skarlát. Nagyon megijedtem, de nem lett semmi gond:). Én úgy voltam vele, hogy nem kockáztatok. Ja és az sem utolsó szempont, hogy mire szülésre került a sok, nem voltam olyan, mint egy kifacsart citrom :)az amúgy sem könnyű helyzetben.
2009. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

en 36 hetes vagyok es meg dolgozok. psi kaki nem nagy dolog ha mosod a kezed normalisan. modjuk mi minden pelenkavaltasnal gumikesztyut hasznalnk,minden gyereknel ujjat, es minden gyerek utan persze fertotleniteni kell a szivacsot is. orrfujasok utan is kezmosas. csak figyelni kell arra hogy tisztan tartsd a kezed.:)

sok sikert a baahoz

2009. márc. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!