Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt könnyebb,...

Szoptatás alatt könnyebb, vagy nehezebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
8ésfél hónapos a fiam, 3szor szopik egy nap. Elég rendszertelenek a menstruációk még, de 34-35.napon azért mindig bejelentkezik. Ma vagyok a 39.en. Köszi a válaszokat!
2009. márc. 28. 06:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem még mindig 24-36 napos ciklusaim vannak, pedig már 18 hónapos a fiam és szopik napi 3x.

A szoptatás miatt elvileg nehezebb teherbeesni, a szervezet így van kitalálva.

De nekem sikerült, sajnos elvesztettük 9 hetesen a babát, valószínű éppen a szoptatás miatt. Viszont a barátnőm is szoptatás mellett esett teherbe és már nagy pocakos várandós a kistesóval.

Az biztos, hogy én mégegyszer csak akkor esek teherbe, ha már nem szopizik a nagyobbik.

A véletlenül fogant babát természetesen megtartanánk, de nem próbálkozunk egyenlőre.

2009. márc. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!