Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes? Aktus...

Lehetek így terhes? Aktus után vmennyi "folyadék" kifolyik belölem.

Figyelt kérdés
lehet attól még hogy célhoz érnek és mennek felfelé is?mikor derül ki hogy aktus után sikerült teherbeesni?
2009. márc. 28. 07:34
 1/3 nini24 ***** válasza:
100%
Hidd el, marad így is elég kiskatona a célbaéréshez:) Esetleg próbáld ki a párna a popsi alá formációt az együttlét után. Vagy gyertyaállás :) De sztem enélkül is sikerülhet :) Legbiztosabban akkor derül ki, ha nem jön meg. Akkor tesztelhetsz :)Mióta próbálkoztok? Jó babásodást!:)
2009. márc. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetsz! Természetes hogy kifolyik. Engem irritált hogy folyik belőlem, ezért én egyből rohantam a wc-re. De így is elsőre összejött a baba:)
2009. márc. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
belőlem is kifolyt, én is elsőre teherbe estem
2009. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!