Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális a ciklus 11. napján...

Normális a ciklus 11. napján a rózsaszínes sűrű folyás? Lehet, hogy peteérésre utal? Ma reggelre a hőm is esett 4 tizedet.

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel peteérést jelent. Hány naposak a ciklusaid?
2009. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos igen rendszertelen a ciklusom, mert még csak öt hónapja hagytam abba a tabletta szedését.
2009. márc. 28. 09:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pár nappal ezelőtt 2 napig nagyon-nagyon halvány rózsaszín folyásom. De nekem biztos nem pé miatt mert akkor még csak a 8. napom volt. Úgyhogy nem tudom mi lehetett.Szedtem a Clostit, lehet hogy attól. De elmúlt. A hasad nem feszült?
2009. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Napok óta fel vagyok fújódva, olyan mindjárt megjön érzésem van, de az ugye meg lehetetlen.
2009. márc. 28. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínű peteérés.
2009. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hőmérséklet esése még jobban valószínűsíti a peteérést, ugyanis olyankor le is esik egy picit a hőmenet. Ez gyakran éjszakai órában történik, így nem tududnk róla, de néha a reggeli mérésnél tetten érhető:)
2009. márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerintetek, ha ma akciózunk az még jó, vagy már lekéstünk róla?
2009. márc. 28. 11:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem késtetek le:)
2009. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!