Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hibás tesztek, vagy pozitív,...

Hibás tesztek, vagy pozitív, negatív?

Figyelt kérdés

1 csík: negatív

2 csík: pozitív

No de mi van, ha 3 csík?!

Rossz a teszt? 2 db kazis teszt lett 3 csíkos 2 különböző napon.. Most akkor mi van?!


23-25-ére nem vártam, azóta semmi, csak gyakran szédülök és hányingerem van egész nap..

Hőm 36.7, általában 36.3 körül van és mensi előtt le szokott esni...


2009. márc. 28. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát 3 csíkos tesztet még soha nem láttam! Szerintem vegyél másik boltba másik fajtát.
2009. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én se hallottam, láttam még ilyet! Milyen márka? Mit ír a leírása? Hol a 3. csík?
2009. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A babaervezők.hu oldalon már olvastam ilyet.Ezt hívják szellemcsíknak. Szerintem vegyél másfajta tesztet.
2009. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél másikat! Nekem a mártogatós vált be, a kazettásak mindig szellemcsíkosak meg foltosak lettek, vagy kevés volt rájuk a pár csepp pisi, kiszereltem őket a kazettából, és belemártottam a pisibe- úgy működött. (Gravi-HCG, Corax).
2009. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat. Corax volt a teszt, dm-ben lehet kapni, azt hiszem, több ilyet akkor nem veszek, mert az ovutesztje is mindig pozitív volt (még mensikor is...)

A babatervezők otthonánál láttam én is hasonlót, de az sokkal halványabb volt ott...

2009. márc. 28. 12:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is coraxal teszteltem, semmi problémám nem volt vele. De nem értelek hogy lett 3 csíkos? 2 tesztablak van, hol a 3. csík?????
2009. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A controll csík egy erős csík, a tesztcsík részen meg 2 halványabb közel egymáshoz.
2009. márc. 28. 19:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg már a 2. One Step-pel járok így, szóval értem, hogy miről beszélsz, csak azt nem, hogy mitől van... Olyan, mintha azt a sávot szegélyezné, ahol el kellene színeződnie... okosabb nem jut eszembe...

Ági

2009. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, pont olyan! De nem is elszíneződött foltok, hanem rendes szabályos csíkok. De legalább azóta sem jött meg, már egy hete késik:)
2009. márc. 29. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!