Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van jó pár halvány pozitív...

Van jó pár halvány pozitív tesztem. Olyan fura érzésem van a hasamban, de nem folyamatosan. Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
Van 1 kisfiam, ő spontán fogant egy nagyobb fogyás után,5. héten még csak erősen meg volt vastagodva a méhfal,6. héten már látszott. Szeretnénk egy kistesót, de kimondottan nem görcsölünk rá. PCO-s vagyok, így sajnos mindig kavarodás volt a menzeszem körül. Endokrinológus nem talált semmi gondot a hormonok terén. Ismét egy nagyobb fogyás után vagyok. Szeptemberben volt az utsó menzeszem. A lehetséges fogantatás hetét tudom, (október 2. hete) mert férjem x hetente van itthon. Kérdezte a doki nem e szurkál a hasam, mert lehet méhen kívüli. Semmi problémám nincs. Szerdán megyek megint UH-ra.
2011. okt. 28. 18:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Kora terhes vagy, ezért nem látott még a doki semmit sem. :)
2011. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Csináltam kíváncsiságból egy jópár wondfo tesztet, ami halvány pozitívat mutatott. Legjobb esetben 2-3 hetes lehet a baba. Az UH nem mutatott még semmit, csak kissé megvastagodott méhfalat. Csináltam egy intimed tesztet reggel. Pár perc után mutatott halványat, időn belül.

Nem erősödik a csík.

2011. okt. 28. 18:51
 3/24 anonim ***** válasza:
Nyugi,halvány csík is csík :)!Holnap lehet,hogy erősebb lesz.
2011. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A gond, hogy hétfő óta tesztelek és nem erősödik,ezért félek.Az endokrinológus azt mondta halvány teszt,nem teszt.Az UH a biztos.
2011. okt. 28. 19:06
 5/24 anonim ***** válasza:

A wondfo-val már megjártam!

Napokig tesztelgettem,halvány pozi volt végig.Majd megjött...

2011. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerdáig fölösleges ezen tornáznod magad. Akkor -ha terhes vagy- úgyis látni fogja a doki.
2011. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Húúúúúúú,anno a kisfiamnál Lilly-t próbáltam.hát nem is tudom.Szerda még nagyon messze van.
2011. okt. 28. 19:13
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen, jobb esetben látja. Majd kiderül. Izgalom és félelem van az emberben, hiába nem tud mit tenni.
2011. okt. 28. 19:22
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha gondolod es tudsz, menj el egy vervizsgalatra, az rogton biztosat mutat. Drukkolok, hogy valora valjon az almod:))
2011. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy. Ö lesz a második csoda, ha sikerül. Sajnos nagyon sokan éveket próbálkoznak a PCO miatt. Reménykedem,mert kisfiunk is spontán, csodaként fogant. Az a gond,hogy szerdán kell menjek dokihoz. Kérdeztem ma az endokrinológust,de ugye neki ez nem "hatásköre". Nőgyógyász küldhet csak. Ha szerdán sem mutat semmit az UH,akkor mindenképp kérek.
2011. okt. 28. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!