Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt után 2 nappal Gabriel...

Nem várt után 2 nappal Gabriel teszt negatív! Ebből már nem lehet baba? Valaki hasonló helyzetben? (délben teszteltem)

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is negatív volt a második napon, a harmadikon lett pozitív, de nagyon halványan, épp hogy látszott (párom szerint nem volt ott semmi). Az 5. napon már erős csíkom volt, egyértelműen látszott.

Drukkolok azért neked is, hátha:)

2011. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de jó...akkor még nincs veszve semmi!:)
2011. júl. 4. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Én is szorítok neked! Nekem ma lett negatív a 28-ik napon (27-28 naposak a ciklusaim), igaz Rossmann-os, szerintem nem valami spéci tesztet használtam. Nincs semmi tünetem, csak néha kis haszszurka.

Remélem nekem is kimutatja nemsokára és nem jön meg. Legközelebb 2 nap múlva akarok tesztelni, csak bírjam ki addig.

Miért nem reggel az első vizelettel próbálod a tesztelést, abban a legmagasabb a HCG szint.

2011. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom,eredetileg holnap reggelre vettem a tesztet,csak nem tudtam várni!
2011. júl. 4. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A teszt márkája totál mindegy.

Vaterán vettem 10db Wondfo-t, és már csak 3db van. Két hónap alatt ennyit ellőttem. :P

Ezt az utolsó 3db-ot elrakattam a férjemmel, hogy majd a mensi elmaradásakor adja csak vissza. :)))

De legalább nem olyan drága, 70Ft kb darabja.

2011. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!