Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » QUPIDÓ teszt mennyire MEGBÍZHA...

QUPIDÓ teszt mennyire MEGBÍZHATó? Halvány pozitív tesztem van, rendes széles jól látható csík. De sajnos volt már hasonló, csak az keskeny halvány csíkos volt, nem is voltam babás

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy nagyon megbízható. Hányadik napon csináltad? Gratulálok! :)
2010. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem sosem jött be, mindig halvány pozitív, szép színes is...persze csak akkor látszik amikor kiszárad, így mindig reménykedtem de tudom az már értékelhetetlen ha tíz percen belül nem látszott színesnek és vastagnak a vonal.Gabriellel is ugyanígy jártam mindig, úgy, hogy a teszt jó csak nem szabad később értékelni..mint ahogy én szoktam..
2010. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!