Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a megbízhatóbb, a...

Melyik a megbízhatóbb, a ciklus.hu vagy a kínai fogantatás naptár?

Figyelt kérdés
Van valaki akinek valamelyik bejött?
2011. júl. 4. 16:11
 1/1 Manka68 ***** válasza:

Hát én most megnéztem a kínait, bár alapon nem hiszek a minden tudományos alapot nélkülöző jóslatokban : nekem fiút jósolt volna a lányomra. :-)

Viszont a ciklus.hu azt veszi alapul, hogy a fiú spermiumok gyorsabbak, előbb érnek célba, mint a lányok, így ha a petesejt éppen akkor lökődik ki, vagy már ott várakozik, akkor nagyobb esély van fiúra, de ha a spermiumoknak kell várakozni, akkor a kicsi, de gyengébb fiúk elpusztulnak, és maradnak a lányok. Persze ez sem 100%, de azért egy életkoron alapuló tippelésnél szerintem jobban működik. :-)

2011. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!