Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek összejött, és...

Szerintetek összejött, és mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Június 9-én volt az utolsó menstruációm első napja. 18-án, 19-én és 22-én voltunk együtt. 26-án pecsételő vérzésem volt. 2 nap múlva kéne megjönnie.

Az alaphőm 36,4-36,5, peteérés után 36,7-36,8, beágyazódás (26-a) után 36,9-37,1. Eddig menstruáció előtt 2 nappal leesett a hőm, ma tartok ott, és ma is 37,1 volt.

Gyakrabban járok pisilni, hasszúrkálásom van, és pár napig nagyon fájt a mellem, a mellbimbóm is viszket néha, fel van puffadva a hasam. Vannak fura alhasi görcseim, másabb, mint menstruáció előtt, de mégis mindjárt megjön érzésem van.

Olvastam, hogy beágyazódáskor leesik a hő, nekem is leesett 36,6-ra.

Szerintetek mikor teszteljek?


2011. júl. 5. 09:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hat ebbol barmi lehet:) Amiket irtal azok jot jelentenek szerintem. Nem tudom mikor tesztelj, nem vagyok az a tesztelos fajta, de esetleg holnap mar ellohetsz egyet egy erzekeny teszttel.

Szoritok, Agota

2011. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hasonló tünetekkel vagyok, de júni 10-én megjött mensivel.

Péntekre/szombatra nem várom.

Reggel teszteltem. Szerintem még negatív, mert jó sokáig szugeráltam és csak akkor lehet látni rajta valami halvány csíkocskát. Én most már megpróbálom kibírni péntekig a tesztelést.

2011. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Leesik a hő? Én úgy tudom végig fent kell maradni.

Na mindegy is, lényeg: TESZTELJ!!! Nagyon biztató amiket leírtál. Egy érzékeny teszt, már biztos kimutatja. Vannak gyógyszertárak ahol lehet kapni 20-as, vagy 15-ös érzékenységűeket. DM-ben, Rossmannban eddig én csak 25-ös tesztekkel találkoztam! Bár...nekem már a nemvárt előtti nap a sima 25-ös is halványabban, de kimutatta!

Drukkolok!!! Szaladj tesztért!

Írd a fejleményeket!!

2011. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Vannak, akiknél a pecsételő vérzés a termékenység csúcsidőszakát jelzi, de előfordulhat, hogy fertőzés okozza. Az érzékeny mell jelemző a ciklus végére is szóval az se mutat 100% biztosan terhességet.

Inkább a ciklus közepe felé vagy, ezért 26.-án inkább volt ovu fájdalmad, illetve pecsételésed, mint beágyazódási.

A hő mérése nem rossz dolog 1-2 hónapig, de gyakran túlzottan rástresszel minket a teherbeesésre. Na meg nem is pontos, ugyanis csak akkor mutat reális képet ha már legalább 3 órát aludtunk, de még fölkelés előtt vagyunk.

Remélem tudtam segíteni!

Nekem nem sikerült ez a hónap, nem hőmérőztem soha, de eldöntöttem, nem is fogok, hanem csak megpróbálok együtt lenni a párommal amilyen gyakran csak tudok, azért, hogy mindkettőnknek örömet szerezzek azzal, hogy együtt vagyunk.


Hajrá!Szorítok!

2011. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
van olyan igen, hogy leesik a hőd, nekem is esett 5 nappal a nem várt előtt 3tized fokot, majd visszament. nekem már akkor +-t mutatott a teszt! (25ös!!!!) drukk! majd írd meg mi lett! :) csak én meg utána izgultam, hogy akkor most már ne jöjjön meg mert akkor végem!
2011. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm az eddigi válaszokat!

Délután lesz nyitva a gyógyszertár, veszek tesztet, holnap tesztelek.

10:17-es Igen, azt olvastam, hogy a beágyazódás napján leesik a hő.

10:18-as Már a 8. nap éreztem a petefészek szúrkálást, pedig mindig a 14. napon szoktam, azóta is folyamatosan szúrkál.

Legalább 6 órát kell aludni hőmérőzés előtt, mindig úgy csináltam, hogy, amikor a párom ment dolgozni fél 6-kor, akkor mértem. Csak a múlt hónapban és most mértem, mert kíváncsi voltam rá, és csak ebben a hónapban próbálkoztunk, nem vagyunk rástresszelve.

A mellem csak feszülni szokott menstruáció előtt, most meg sikítottam, amikor a párom véletlenül hozzáért, annyira fájtak.


Holnap megírom az eredményt.

2011. júl. 5. 10:31
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha jól veszem ki a soraidból akkor még nem tartasz ott, hogy késik a menstruációd. Az egy dolog, hogy nálad korábban szokott esni a hő, de korántsem biztos, hogy ez mindig így van, lehet, hogy később fog esni a hőd, pl. mikor meg is jön a vérzés aznap. Nekem is fent szokott így lenni a hőm, amíg nem jön meg a vérzés, ez természetes és ebből még nem kell terhességre következtetni. Pl. most az enyém is magas, pedig holnap vagy holnapután kéne mensiznem és nem esett a hő. Én ezért nem fogok tesztért rohanni. Elég akkor, ha már késik a vérzés is.


Azért drukkolok neked, hogy ne érjen csalódás!

2011. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék előbb tesztelni, mert már volt 2 vetélésem. Azoknál is, azt hittem csak megjött, közben épp elvetéltem, nem jutottam el a tesztelésig. Szeretnék egyből orvoshoz menni, ha kiderül, hogy írjon fel gyógyszert (Utrogestant vagy Duphastont). Nem szeretnék többet elvetélni. De túl korán sem akartam tesztelni, ezért írtam ki a kérdést.

Az a furcsa, hogy olyan tünetek jöttek elő, amik eddig nem voltak.

Nincs menstruációs görcs, és ahogy írtam sokkal jobban fáj a mellem, mint ilyenkor szokott.

A múlt hónapban 36,6-36,7-re ment fel a hő ilyenkor, tovább nem, most 36,8-37,1.

2011. júl. 5. 11:08
 9/19 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy megkérdezem, de kivizsgálták az előző vetélések okát?

Sajnos nekem az ötödik bébi maradt meg, mint kiderült rossz pajzsmirigy működés, és pco okozta a vetéléseket. Gyógyszerrel rendbehoztak,pár hónap múlva jött a bébi.

2011. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen is leeshet a hőd beágyazódáskor, én a hetedik dpo-tól éreztem szúrkálást, néha pedig bele nyilalt egyik-másik petefészkembe, 25.ciklusnapon vagyok és tegnap már pozitívat teszteltem, itt a görbém, nekem is fel van puffadva a hasam , olyan mintha benne lenne egy lufi:)

drukkolok neked

23-án voltam nődokinál, ott látott egy összeesett tüszőt és egy másik domináns tüszőt ami akkor volt 23mm, tehát az kb másnap vagy utána nap repedhetett..

[link]

2011. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!