Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 29. napjan pozitiva...

A ciklusom 29. napjan pozitivat teszteltem, ma pedig 31. nap, negativ lett a teszt, de a tuneteim megvannak. Most mi a teendo? Elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Segitsetek legyszi
2009. márc. 29. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sztem tesztelj 2-3 nap múlva megint, másfajta teszttel. Drukkolok! :)
2009. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj egy másfajta teszttel!Sok szerencsét!
2009. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat par nap mulva tesztelj megegyszer, de altalaban azt mondjak, hogy a negativ teszt az tevedhet de a pozitv az viszont nem teved!
2009. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elso verzio: Ha nem hasznaltal ugyanolyan fajta vagy erossegu tesztet akkor nincs semmi veszve ne izgulj mert szerintem ahany teszt annyi fele. Van ami kesobb van ami hamarabb kimutatja.


Masodik verzio: Ha ugyanolyan tesztet hasznaltal es mind a kettot reggeli viezeltbol csinaltad akkor sajnos van olyan, hogy a magzat felszivodik. Tehat elkezdodott nallas a terhesseg de valami okanal fogva felszivodott mar az elejen. Ez nem jar verzessel mint a veteles de sajnos letezik ilyen. A hcg elkezdett termelodni amit te pont elcsiptel egy pozitiv tesztel de ha elkezdett felszivodni akkor leall a hcg termeles.


Harmadik verzio: Lehet egyszeruen hibas volt valamelyik teszt!!! Holnap vegyel egy masikat es kedden reggel elso vizeletbol csinald meg. En jobban el tudom kepzelni, hogy az amelyik negativat mutatott az volt a hibas.

Fel a fejjel meg nincs semmi veszve, mert latod mi is itt csak talagatni tudunk. En megismetelnem kedden reggel a tesztet. Mert mast nem igen tudsz csinalni szerintem. Kivanom neked, hogy pozitiv legyen!!!!

2009. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!!!Minden tunetem megvan,erzem,hogy nagyobb a mehem,ok.ez a 4.terhessegem?de ugyanaza teszt volt,megprobalom par nap mulva.Ha nem jon meg ,es a baba felszivodott,'elont majd a ver',vagy kimarad 1 honap?
2009. márc. 29. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!