Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el paromnak?

Hogy mondjam el paromnak?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok es nemtudom,hogy mondjam el a paromnak mivel meg babat nem terveztunk!Meg mindketten othon elunk!1eve vagyunk eggyutt,nagyon szeretem ot,de erre sajnos nemtudom,h fog reagalni!Megszakitassal szoktunk "vedekezni"!Tudom igy nem lehet,de mivel en nem szedhetek gyogyszert,meg semmit a parom a gumitol meg kipattog!Egy csomo fajtat kiprobaltunk mar!Szoval csak ez maradt!De most nemtudom mit tegyek!Kerlek adjatok tanacsot!!!24(N) es 30(F)
2011. júl. 6. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát elég nehéz helyzetben vagy, sajnálom. Nagyon tanácsot nem tudok adni, de sztem ülj le vele és beszéljétek meg! Sok sikert kívánok és boldog babavárást!
2011. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyet keress, ahol lehetőleg csak ketten vagytok, nem zavar meg titeket semmi és senki!


Sok sikert!

És sok boldogságot a babához!

2011. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
koszi szepen nektek aranyosak vagytok!!Remelem minden jo lesz es orulni fog a hirnek!Izgulok hetvegen elmondom lesz ami lesz!!
2011. júl. 6. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkeppen tartsatok meg a babat, mert ha meglesz biztos nagyuon fogja szeretni. Es oruljetek hogy megfogant, mert sokan evegig probalkoznak ameg valahogy osszejon.Szep babavarast.

5 hetes kismama es egy 22 honapos kislany anyukaja

2011. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

akkor se legyél kiakadva ha először vergődni fog.


ilyenek a férfiak majd ha lehiggad átlátja a helyzetet..

és nem kellene majd pattognia hiszen ebben ő is benne volt miért nem vigyázott? :)

egy 30 éves férfinek illene visszatartania vagy időben kihúznia vagy odafigyelnie

a latex gumitól is kipattog?..

amúgy mi is mindígis megszakításossal védekeztünk

16 éves korunk óta most én is 24 vagyok párom is..

csak akkor lett babánk amikor akartuk.

5 éve vagyunk házasok 15 hós a lányunk..

szóval a megszakítás az tényleg nem védekezés

én is beparáztam a múlt hónapban de megjött végül is..

szerencsére

nektek meg sok sikert és boldogságot és kitartást a párod esetleges negatív reakciójától !

2011. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudom, elég nehéz lehet, hogy mindketten még otthon laktok...de nem 15 évesek vagytok, hogy ne tudnátok megoldani a helyzetet...

Senki nem fog csúnyán nézni, ha ennyi idős korotokban babát vállaltok.

Én biztos valami meglepivel készülnék. És úgy tálalnám,

egy pici csomagba egy szem mazsolát vagy ilyen csokis golyót, és egy kicsi cetlit mellé: "Hogy ne csak az én pocimban legyen 1 "bogyó"...."

Ha van már kép a babáról, akkor mellékelném...

Aztán akkor tuti jön a meglepődés meg minden...

De "kedvesebb" felvezetés,mint az, hogy neki szegezed: Terhes vagyok!

Én így csinálnám...:)

Minden esetre sok sikert, és boldog babavárást! :)

2011. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Mivel igazán szeret, gyerekkel együtt is fog!!! KItartás és boldog várandóságot!


20/L

2011. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 30 évesen már csak örülne egy babának!:)

Remélem megírod hogy reagált!:)

Boldog babavárást neked!

2011. júl. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszokat!!Ma lesz a nagy nap!Leghamarabb csak vasarnap este fogok tudni irni!Remelem jol fogja fogadni a hirt!!Es koszonom,h ennyien szoritotok ertem!!!Szep napot mindnyajatoknak!:)
2011. júl. 8. 14:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Ügyesen:)

Nekem sajnos megjött:(

2011. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!