Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy végre 5év után terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Mind a 2-en NAGYON szeetnénk már kisbabát.Én 32 párom meg nyomja a 34-et.5éve próbálkozunk.Most nagyon úgy néz,hogy végre sikerült.

Azt szeretném,ha segítenétek abban,milyen emlékezeteses lehetne elmondani neki,hogy szerelmünk gyümölcsét várom?


2009. nov. 14. 19:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a férjemnek reggel vittem az ágyba a terhességi tesztet,pozitív eredménnyel...nagyon örült!Ennyi!:)

Gratula a kitartásotokért!!!

15 hetes

2009. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor mondd el ha biztos vagy benne a végén ne hogy csalódás érje. Vegyél egy kis cipőt vagy zoknit és csomagold be. Add oda neki.Vagy nézzél ki egy könyvet ami a gyereknevelésről szól vagy olyat ami az apukák és a gyerek kapcsolatáról szól és azt add oda neki ajándékba.
2009. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked kedves első a babához!

Gondolom,a Kedvesed egyből felébredt és magához tért:)

2009. nov. 14. 19:47
 4/26 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű feladat. Nekem szerencsém volt, mert pont a párom szülinapja előtti napon teszteltem. Én egy díszdobozban kapható kis cipőcskét csomagoltam be. Tudom, ez már kicsit elcsépelt, de mivel ő szülinapi ajándékot kapott, mármint az ajándék a hír kellett valami tárgyi dolog, amit kibonthat.

Minden esetre akárhogy is csinálod mindenképp emlékezetes lesz mindkettőtöknek.

Gratulálok, és boldog baba várást!

2009. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
én is a kiscipőcskére gondoltam :)
2009. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%

Én a bagós apósomnak odadobtam a kezébe egy gyufásdobozt, amiben egy babazokni volt, hogy inkább ezzel gyújtson rá. Kiveszi, nézi-nézi, nem érti. De mikor leesett neki!!! :-)

Én a helyedben a tükörre írnék valami aranyosat rúzzsal. Hogy Jó reggelt Apa!

Vagy épp egy postán érkező levélben ezt: Kedves Apa, tudom, hogy már nagyon vártál, így tudatni szeretném Veled, hogy kilenc hónap múlva ekkor és akkor érkezem. :-)

Majd írd meg, hogy döntöttél!

2009. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz neki egy utónévkönyvet is! Minden jót Nektek!
2009. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de GRATULÁLOK! JÓ BABAVÁRÁST!
2009. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én megvettem a tesztet, éjjel már alig bírtam aludni, annyira vártam a reggelt. Hajnali 5-ig bírtam várni, teszteltem, és pozitív lett és egyből felkeltettem a páromat:) De szerintem a kiscipő is nagyon jó ötlet! Sok boldogságot nektek! (én is 32 vagyok, a párom pedig 34 :))
2009. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon gratulalok, es remelem, hogy minden jol alakul!!! Csinalj egy tesztet, es mutasd meg neki a ket csikot! Reggel az agyba add neki oda.

Majd irjal!:)

2009. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!