Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség? Gyors...

Ez lehet terhesség? Gyors válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
1-én kellett volna megjönnie,de azóta is semmi.A ciklusaim borzasztóan összevisszák.Mielőtt megjönne a tünetek puffadás,mellnagyobbodás,érzékenység.Ezek közül csak a puffadást érzékeltem.Barátommal rendszeresen együttvagyunk,gumit használunk,de csak a dolgok közepétől,ritkábban végig.Semmi egyéb jelét nem vettem észre terhességnek,csak hogy késik.
2011. júl. 8. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1-én kellett volna megjönnie akkor már csinálhatsz bármikor tesztet, biztos eredményt kapsz. Ha babát akartok akkor sok sikert, ha nem akkor meg ne szórakozzatok ilyennel, mert nem jó játék. Szedj fog.gátlót vagy az aktus elején húzzátok fel a gumit, azért van.
2011. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
350-400 Ft egy teszt...ha meg nem használtok az aktus alatt végig gumit, akkor bizony nem védekeztek megfelelően és lehetsz terhes
2011. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Jaj már!:)De bírom!:)Érdekes ez hogy vagy azt olvasom hogy 20 év alatt nem jön össze a gyerek,vagy azt hogy rám nézett és teherbe estem!:)

Képzeljétek mi soha de soha nem védekezünk csak megszakítással és a másfél év alatt egyszer sem estem teherbe!Akkor ha ők gumit is használnak hogy lenne már terhes?

Nem,kedves kérdező,biztos nem vagy terhes!Össze visszás a ciklusod így gondolom most is ez van!Egyébként az igaz hogy 500 forint a nyugalmad ára!:)

2011. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Kedves utolsó.

Ilyen is van akinek 20év alatt nem esik teherbe, valakinek meg sikerül óvszer és fogamzásgátló mellett is.

Így nem kell nyugtatni, hogy nem tuti nem lehetsz terhes, mert igenis lehetsz.

Nem tudhatod, hogy melyik típusba tartozol.

Lehet, hogy éveket kell várni babára, de lehet, hogy ennyitől is összejön.

Csinálj tesztet és írd meg az eredményt.

2011. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi rosszul olvastam:$

Ugyanazt írtam mint te.

De a megszakításos védekezés akkor sem védekezés.

2011. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kéne tesztet venni, és az megmondja a tutit... :) Annál biztosabb nincs.
2011. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem tudom mennyire össze vissza működnek a ciklusaid.

Gondolom ha kiírtad a kérdést akkor ennyit nem szokott késni.Na mindegy is. A lényeg az lenne hogy, nézd vissza az utolsó menstruációd első napját. Onnantól számít a 11-12-13-14-15-és mondjuk még a 16-dik nap. Ha az utolsó menstruáció első napjától számított, feljebb említett napokban együtt voltatok akkor elképzelhető egy terhesség.

Mivel az előváladék is tartalmaz/tartalmazhat spermiumokat.


DE menj el egy patikába és vegyél egy terhes tesztet. Én a Gábrielt javaslom. Ennyi késésnél már nincs is szükség reggeli pisire BÁR AZ A LEGMÉRVADOBB.

Remélem segíthettem a válaszommal és ha gondolod oszd meg velünk az eredményt.

2011. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:14


Jaj már, én meg azt bírom, hogy ilyen marha nagy tudású emberek osztják itt az észt. Nem értem miért adsz tanácsot, ha az amit írsz nem teljesen felel meg a valóságnak. Sőt ...

Attól mert Ti a pároddal voltatok olyan szerencsések, hogy ezidáig nem estél teherbe az a Ti MÁZLITOK! (azért írom nagy betűvel mert ez csak mázli, nem pedig annak bizonyítása, hogy a megszakításos "védekezés" az egy bevált védekezési módszer) Nagyon sok olyan nő van, aki egyetlen egyszer!!! nem védekezik és összejön a baba belőle ... Nem feltétlenül kell, hogy elmenjen a férfi, az előváladék is tartalmazhat élő spermiumokat! És ez még véletlenül sem a csak rám nézett kategória, itt már rég nem a ránézésről van szó :D:D Nyugodtan említsd meg a megszakításos védekezésről szóló elméletedet egy nőgyógyásznak, hidd el hasonló dolgokat fog leírni. :-) Ez teljesen egyénfüggő ... Van aki valóban évekig sikeresen játszadozik ezzel a módszerrel, de ettől még egyáltalán nem megbízható. Tehát az, hogy azt írod, hogy 100%, hogy a kérdező nem terhes, ostobaság és egyáltalán nem hasznos tanács! Ameddig pedig nem tudsz hasznos tanácsot adni, hülyeségeket ne írj... Lehet megsértődni, de ez az igazság. Te azt utálod, hogy valaki ide leírja az igazat, amit egy orvos is ugyanúgy örömmel alátámasztana én pedig azt, hogy van itt sok olyan ember aki a hülyeségét ilyen bátran hajtja és talán az ilyen fokú tájékozatlanság miatt van annyi nem kívánt terhesség ... Mert hát ugye a szomszéd is megszakítással védekezik és nem esett teherbe, akkor én sem fogok ...


Kedves Kérdező!

Csinálj minél hamarabb egy tesztet, lehetőleg első vizeletből. Amennyiben negatív a teszt, tanultál az esetből, ugyanis szerintem nem éri meg ezt az aggódás azért a kis időért, amíg gumi nélkül szeretkeztek a pároddal. Ha védekeztek, védekezzetek normálisan. Az óvszert az aktus elején kell felhúzni, nem pedig a közepén. :-) Ha nem szeretnétek babát, tegyetek ellene! Ez még egyelőre meglehetősen kevés tünet, ha esetleg a terhességi tüneteket keresed magadon, ez még egyáltalán nem utal arra, hogy valóban az is vagy. Tesztelj és megtudod! Szorítok, hogy úgy legyen ahogyan Te szeretnéd!

33 hetes kismama

2011. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

12:14


nekem még sose volt autóbalesetem, de azért hiszek benne, hogy létezik ;)

2011. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

tegnap 18:16!


Gratulálok a kirohanásodhoz!:)

Félre értettél!Hol látod azt hogy azt írom 100% hogy nem terhes és slussz?Én is írtam a tesztet hogy megnyugodjon!Az meg hogy mennyire hülyeség a "le nem írt elméletem" nem te fogod eldönteni asszem!Egyébként miből is gondolod hogy "hülye" vagyok ehhez a dologhoz?Inkább te olvasd el nyugodtan a válaszomat és nézz utána az "elméletemnek" aztán puffogj meg pontozgass ész nélkül!

De ha ennyire nem érthető a tő mondat akkor kibővítem hogy Neked Kedves megfeleljen!:)


"Jaj már!:)De bírom!:)Érdekes ez hogy vagy azt olvasom hogy 20 év alatt nem jön össze a gyerek,vagy azt hogy rám nézett és teherbe estem!:)

Képzeljétek mi soha de soha nem védekezünk csak megszakítással és a másfél év alatt egyszer sem estem teherbe!-Nem mondom hogy így nem lehet teherbe esni(a Pearl index szerint 1 év alatt megszakított közösüléssel:8-38 nő esik teherbe)Húhhha,hányan is lakunk Magyarországon?

De ha ők gumit is használnak hogy lenne már terhes?

Nem,kedves kérdező,SZERINTEM "biztos" nem vagy terhes!Össze visszás a ciklusod így gondolom most is ez van!Egyébként az igaz hogy 500 forint a nyugalmad ára!:)"


Na már most,itt oszthatod az nagy szavakat!Ne haragudj már meg de te honnan tudod hogy az előváladéka a srácnak hova ment pl?Már lehet rég rajta volt a gumi!Attól mert ELŐ váladék nem biztos hogy azonnal jön!A másik meg az hogy a te válaszod ugyan annyira nem hasznos,mert nem engem kell oltogatni hanem válaszolni kell!A harmadik meg az hogy inkább te olvass utána és ne írj baromságokat!

Egy aktus során (JOBB ESETBEN) 60 millió sperma indul útnak hogy találkozzon a Nagy Ő-vel!Csak hogy elég sok megrázkódtatást ki kell bírniuk a kis legényeknek mire oda érnek a petesejthez!

1. egy részük életképtelen

2. a megmaradottnak a hüvely savas közegével kell megküzdenie

3 a méhszáj szorosan zárva van és sűrű váladék "védi"

4 aztán jöhet a petesejt HA egyáltalán ott lesz...ha nem, akkor a megmaradt életképes spermák(pár száz) szépen várnak a nagy találkozásra(akár 5 nap is lehet) és mire oda érünk!

5 Eljött a nagy találka!Ja,de hogy ott se egyszerű a bejutás?Hoppá!:)Vastag védőburok veszi körül és ha ezen átjut az a pár akkor még ott van egy burok amin át kell törni,ami szintén nem egyszerű!....


Na remélem így már megfelel Kedves Hárpia kisasszony a hülye elméletem!:)Nem azt írtam hogy "óó igen,sose eshetsz így teherbe és a többi hülyeséget mond és le is pontozok mindenkit",hanem azt hogy millió meg egy dolog van ami közre játszik abban hogy teherbe essen a Kedves kérdező!Össze visszás a menszije,tehát merem feltételezni hogy a peteérése se a legtökéletesebb...akkor nekem ne mondja már senki hogy puszta előváladékból (ami lehet nem is benne landolt) teherbe esett!!!!!!! Érdekes módon itt a kérdések majdnem 80%a abból áll hogy próbálkozunk(tehát élesben játszanak) 2 hónapja,fél éve,3 éve,7 éve,13 éve próbálkozunk és nem jön a baba,pedig mérem a hőm,fejen állok,ezrével veszem a teszteket...stb stb!Akkor valószínű hogy pont ez a lány fog terhes lenni előváladéktól!Nevetséges ne haragudj!

Stresszes életet élünk ami kihat mind a két fél nemzőképességére!Borul a hormonháztartás stb stb!Én tudom,tisztában vagyok vele hogy ennek ellenére is születnek védekezésből is kisbabák de megkérdezném én az orvost hogy évente hány gyereket szüleszt előváladékból!Persze felvilágosítanak a veszélyeiről mert ez a dolguk,de a fogamzásgátlóra is ráírják hogy trombózist meg szívinfarktust okoz még se halt még nem tőle senki,nemde?És kocsiba is beülünk holott lehetnénk pont az aki balesetezik...(ne adja isten)

Na mindegy...lehet érvelni,ellenérvelni!Nyugodtan ismét pontozz le,de én tartom magam a "hülye" elméletemhez és szerintem nem terhes a Kérdező!

Neked meg Hárpia kisasszony,boldog babavárást és szerencsés vagy hogy megadatott!

2011. júl. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!