Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet szedni, hogy jobb...

Mit lehet szedni, hogy jobb legyen a hüvelyválladékom teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Már van egy másfél évesünk és próbákozunk a tesón. És míg az elsőnél volt az a jó kis tojásfehérjés nyák, most már egyáltalán nincs semmiféle olyan állaga. Szerintem ezért nem sikerül. Mivel lehet ezen segíteni? Köszönöm :)!!
2011. júl. 8. 15:29
 1/8 Manka68 ***** válasza:
Szerintem az, hogy milyen a hüvelyváladékod, csak következmény. A hormonháztartásodat nézesd meg, és kezeltesd az alapproblémát.
2011. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hallottál e már az Aloe Vera Berry Nectarról! Nekem is 4 év után segített, mikor már azt mondták az orvosok, lehet, hogy soha nem lehet babám... Amikor elkezdtem inni a gélt, 2 hónap után sikerült, és már majdnem félidős vagyok! :D:D:D Sok sikert neked, ha kérdésed van a géllel kapcsolatban, írj nyugodtan, fenn leszek még kb. 1 órát. Pussz
2011. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tojásfehérjés nyák peteéréstől van - a peteérés kell a teherbeeséshez, nem a nyák. Nézess nőgyógyásszal ultrahangot, hormonokat.
2011. júl. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is az alapproblémádat kezeltesd a dokival, aztán jönni fog.

Legalábbis nekem volt egy enyhe folyásom, ami nem járt semmilyen tünettel, de kaptam rá gyógyszert, és utána egyből teherbe estem.

Az én dokim szerint pl. tisztább környezetben könnyebben fogan a baba, és igaza is lett.

Lehet neked is csak ennyiről van szó...

2011. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem hasonló tünetem van és a dokim azt mondta 1 hete a szülés okozhat ilyen változást a szervezetünkben.Nekem van peteérésem,minden ok szóval nem biztos,hogy gondot jelent ennek a hiánya.Persze,lehet hogy nálad nincs pé.vagy magas maradt a prolaktinod szoptatás után.
2011. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem rendben vannak a hormonok, érzem a peteérést is. Az lehet, hogy a prolaktin szintem magasabb, jövő honapban nézetem is. Olvastam, hogy ez korral is változik. Azt tudom, hogy vannak kis trükkök, okosságok, amivel ezen lehet segíteni, hogy folyósabb legyen a váladék és segítse a kiskatonák mozgását.

2011. júl. 12. 00:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Használj hüvelyflóra pótló kúpot egy darabig.
2011. júl. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fel liter viz+ 1 kiskanal szodabikarbonat, 5-7 napon keresztul. (este, lefekves elott ezzel az oldattal kell kiobliteni a huvelyt)
2011. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!