Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől függ, hogy missed ab....

Mitől függ, hogy missed ab. után mennyi időt mond a doki, hogy mennyit kell kihagyni a következő terhességig?

Figyelt kérdés

Van akinek 1 hónapot, van akinek fél évet? Mitől függ szerintetek?

Semmi problémám nem volt műtét után, 3 hónapot mondott, de akár fél évet is várhatnánk ezt mondta.


2009. márc. 30. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A barátnőmnek két menstruációt mondott a dokija.


Ez szerintem ugyanúgy doki függő, mint az, hogy a fogamzásgátló abbahagyása után mennyi ideig várj a babával.

2009. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg függ a terhesség korától, mert nem mindegy, hogy egy hat hetes vagy 11 hetes terhességről van szó. Ettől függetlenül ez is egy olyan kérdés amiben messze nincsenek közös nevezőn a dokik. Van aki szerint elég egy ciklust várni, más 3 hónapot mond, megint más hat hónapot. Nincs erre pontos idő meghatározva, mindenki saját maga érzi, hogy mikor kész testileg és lelkileg is egy következő terhességre. Ugyanilyen kérdés, hogy egy császármetszés után mikor jöhet a következő baba.
2009. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy nekem is volt missed ab-om :-( tavaj sajnos. Azt mondta az orvos, 6 hétig semmi utána pedig ovatosan de azért várjunk 3-6 hónapot a terhességgel, nehogy megint baj legyen!
2009. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Álltalában attól függ,hogy hány hetes volt a terhesség vagy mi a kiválltó ok,nekem is volt vetélésem 6hetesen és nekünk 2hónapot kellet várni és a harmadik hónapban már terhes is lettem és 7hónapos már a kisfiam:),de volt ott egy csajszi,neki 14hetesen halt el a babája:(,és neki fél évet kell várnia.Neki már növekedésnek indult a méhe,nekem még nem meg azért lelkileg is vissza kell rázódni egy ilyen szörnyűség után.
2009. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hete volt ilyen esetem. Azóta már voltam vissza orvosnál, és azt mondta, hogy ami most megjön, azt tekintsem első menstruációnak, és utána hajrá! Reméli, hogy mielőbb találkozunk. 8 hetesen halt el a terhességem, tehát még viszonylag "korán". A műtét után sem volt semmi problémám, és az orvos is most mindent rendbe talált. Biztos, hogy orvos függő is a dolog, meg persze az is fontos, hogy ez kit hogyan visel meg testileg és lelkileg egyaránt. És még azt mondta, hogy ilyenkor sokkal jobban és gyorsabban megtapad a baba, mert "tiszta" a méh. Majd kiderül! Remélem igaza van:)
2009. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is volt egy vetélésem 8 hetesen, ami 10 hetesen derült ki és nekem minden doki 3 hónapot mondott, pedig voltak egypáran mivel nem volt fogadott orvosom ( kb. 6 doki kezén átmentem a kontrollig). A következő terhességem sajnos méhen kívüli volt, de utána hamar ismét terhes lettem és most egy gyönyörű 2,5 hós kisfiú anyukája vagyok.A három hónapot szerintem érdemes kivárni aztán hajrá! Sok sikert és problémamentes terhességet kívánok!
2009. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon lassan fog eltelni az a 3 hónap! Hát várunk, nincs más lehetőség. :)
2009. márc. 30. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 9 hetesen halt el, 12 hetesen vették észre, semmi gond nem volt a küretnél, kétszer mentem vissza kontrollba, mégis hat hónapot mondott a nődokim. Három hónapra foggátlót is kaptam. Nagyon sajnállak, nekem is egy örökkévalóságnak tűnt az első három hónap, mire letettem a foggátlót. Két hét múlva megyek kontrollba, remélem, mostmár szabad utat ad. Szerintem is dokifüggő, hogy ki milyen alapos.
2009. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!