Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most szültem 1 hónapja császár...

Most szültem 1 hónapja császárral, 25. hétre, sajnos a baba 10napig élt, és elhunyt, azt szeretném tudni, meddig kell várni a következő terhességig?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 héttel kontroll van.Akkor az orvost kérdezd meg.Én fél évet biztos kihagynék.
2009. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
császárral egy éven belül nem igazán ajánlott újra szülni, ami azt jelenti, hogy még két hónap szünet, de ha miattad volt koraszülés, akkor lehet, hogy érdemes még egy kicsit várni, nehogy megismétlődjön!
2009. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
FOGADD ŐSZINTE RÉSZVÉTEM!
2009. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kőszi a részvétet tudjátok előte is volt vetélésem és nagyon szeretnék babát és nem tudom mi lene ha nem várnám meg az 1 évet.
2009. febr. 24. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:
én javasoltam az egy évet, sajnos ha nem vársz veszélybe sodorhatod magad, és a babát is, persze nem vagyok orvos, de én is császárral szültem, és nekem azt javasolták, ha pedig a kihordással volt gond, akkor meg nem árt ha regenerálódsz, úg ylátszik nem lesz gond teherbe esni, úgyhogy szerintem várj nyugodtan!
2009. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogadd oszinte részvétem. Turelem rózsát terem és a Te kis rózsád lessz a legszebb ezen a világon ! Az élet ha egyik felén elvesz a másikon ad. Fog sikerulni csak nem szabad elhamarkodottan cselekeni lehet hogy érdemes lenne kicsit kivárni hogy minden rendbe legyen és ne kelljen mégegyszer átélni a fájdalmat hogy elveszted. Kitartás !
2009. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Őszinte résvétem.Várd ki az egyévet.A hegnek ídő kell mígmeggyógyul.
2009. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!