Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtti mellérzékenység...

Mensi előtti mellérzékenység hiánya miatt esetleg bizakodhatom? Vagy már mondjak le erről a hónapról is?

Figyelt kérdés

[link]

Pár napja néha szurkál vagy tompán fáj az alhasam. Viszont mensi előtti mellfájdalom nagyon enyhe,ahhoz képest,amilyen ilyenkor már lenni szokott. Keddre nem várom.


2011. júl. 9. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Várd meg a mensid ha nem jön meg csinálj tesztet.

Mert baba is lehet akár.

2011. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem se nagyon fáj a mellem pedig szokott. A hasam se hát reménykedek még de holnap kell megjönnie.

Szurkolok neked is!!

2011. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reménykedhetsz, én a héten teszteltem pozit, sokat:)) és a helyzet az, hogy nem fájt a mellem pedig máskor ovu után majd leszakadt.
2011. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Drukkolok nektek:)

Én is így vagyok, bár nekem kedden kellett volna megjönnie, nem jött, de a tesztek negatívak:( A mellem nekem sem fájt pé után, most egy kicsit érzékeny a bimbóm. Nincs megjön érzésem, csak egy kicsit érzem a hasamat. Ennyi.

2011. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi van veled? Remélem van pocaklakód:)

Nekem még nem jött meg, bár egész nap rohangálok a wc-re, mert úgy érzem hogy megjön.

Utolsó vagyok

2011. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

A hőm még mindig fent van: [link]


De ma már kicsit barnáztam,úgyhogy szreintem meg fog jönni. :(

De viszont hosszú idő után megint tapasztaltam tojcsis folyást és a luteális szakasz is hosszabb lett a ciklusomban,aminek örülök.Eddig a 12-13ik napon megjött,most meg csak most kezdek barnázni.Úgyhogy 1-2nap múlva megjön.

A barnázással meg szerintem megyek dokihoz,ha megjön és elmúlik a mensim.


Veled mi a helyzet? Teszteltél azóta? Drukkolok!

2011. júl. 11. 13:49
 7/8 A kérdező kommentje:
2011. júl. 12. 15:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom hogy megjött. én nem tudom mi van. A mai napom a 8. hogy késik de a tegnap tesztem is negatív lett:(

Holnap újra tesztelek...

2011. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!