Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két Medi-Lab/erősebb-/ és egy...

Két Medi-Lab/erősebb-/ és egy Gabriel/halvány két csík/ mellett, már bizakodhatom, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Azért vagyok kíváncsi, mert az első tesztről elég negatív véleményeket hallottam. A teszteket nemvárt előtt pár nappal csináltam, voltam orvosnál, de még nem látott semmit.
2011. máj. 4. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az előbbi nekem kimutatta az egy hetes terhességet. A másodiknál is szintén ez mutatta ki. :)
2011. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De miért mentél ilyen hamar dokihoz? Egyébként ha Gabriel is pozi, akkor reménykedhetsz. A Medi-Lab nem jó szerintem se, de a másik igen!:))
2011. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért mentem ilyen hamar,mert már volt egy vetélésem és azt mondta az orvos,ha bebizonyosodik,hogy terhes vagyok azonnal menjek,mert ír fel terhességmegtartót.
2011. máj. 4. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:

És írt fel gyógyit?

Szerintem terhes vagy! :)

2011. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Gabriel tuti megbízható,tehát gratulálok!!!Én is korán mentem dokihoz,nemvárt után 4nappal és persze nem látott semmit,úgyhogy ne aggódj!!1hét múlvára visszahívott,akkor már volt petezsák!!ilyen korán még nem lát semmit,tehát ne izgulj!!fel a fejjel és gratulálok!!:-)


21hkm

2011. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a megnyugtató választ:))
2011. máj. 4. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!